Artystyczne malowanie ściany w sypialni

Ja i mój ukochany postanowiliśmy zamieszkać razem, dość długo na ten moment czekaliśmy, bo ponad sześć długo wyczekiwanych miesięcy. Kiedy w końcu udało nam się znaleźć odpowiednie mieszkanie, to postanowiliśmy je zaprojektować w sposób odpowiedni do naszych potrzeb i pasji. A pasjonujemy się naturą – lasem i morzem. Zapragnęliśmy sobie stworzyć leśną sypialnię. Był to wyjątkowy pomysł. Taki indywidualny projekt będzie tylko dla nas.

Pomalowaliśmy ściany samodzielnie

malowanie artystyczne ścian na zamówienieStwierdziliśmy, że warto jest jednak zapytać właściciela mieszkania, czy zgadza się na malowanie ścian. Zgodził się bez żadnego problemu. Byłam bardzo podekscytowana tym pomysłem. W internecie było wiele projektów leśnej sypialni. Mogliśmy również skorzystać z usług malowanie artystyczne ścian na zamówienie, ale sami zaczerpnęliśmy inspiracji od znanych artystów tego typu. Kupiliśmy zielone farby w różnych odcieniach. ja i mój chłopak wzięliśmy pędzle w dłonie i metodą impresjonizmu zaczęliśmy tworzyć las na ścianach. Wychodziło nam to naprawdę pięknie! Malowaliśmy cały dzień, aż w końcu skończyliśmy. Potem musieliśmy zostawić ścianę do wyschnięcia. Na drugi dzień była sucha, ale musieliśmy ponowić artystyczne malowanie ścian, aby kolory nabrały bardziej żywego koloru. tak tez zrobiliśmy i udało się nam stworzyć oczekiwany efekt. Był to naprawdę doskonały pomysł, bo nie dość, że sypialnia dziś jest w cudownych, naturalnych, leśnych barwach, to jeszcze przy tym się doskonale bawiliśmy. Był to doskonały pomysł nie tylko na projektowanie wnętrza sypialni, ale i na wspólną integrację i zaciśnięcie więzi. Teraz jak przychodzą do nas znajomi, to nie dziwią się nam, że mamy akurat leśną sypialnię. W końcu tak bardzo kochamy naturę, a poza tym poznaliśmy się w lesie podczas obserwacji ptaków. Należy się nam więc taka sypialnia.

Myślę, że artystyczne malowanie ścian przypadło nam obu do gustu, bo już planujemy remont w naszym salonie. Kochamy nadmorskie klimaty i zapragnęliśmy namalować na ścianach morze i plażę. Liczę więc, że efekt będzie podobny, albo i nawet jeszcze lepszy, jak to było w przypadku naszej sypialni. Najpierw jednak zaczerpniemy inspiracji od projektantów, zakupimy odpowiednie farby, a potem weźmiemy się do roboty. Nie mogę się doczekać efektów naszej pracy.