Auto bmw dla dziecka

Zbliżały się urodziny naszej córki. Było to dla nas wielkie święto, a sama córka zaprosiła już milion swoich koleżanek do wspólnego świętowania. Jest to taka nasza mała tradycja – lubimy wyprawiać huczne imprezy. Przyjęcie urodzinowe są najbardziej szczególne, czcimy tutaj naszą miłość do solenizanta, która powinna być przez nas długo i hucznie kultywowana. Ciekawą propozycją jest celebrowanie wspólnych urodzin z innymi rówieśnikami w podobnym wieku. W przypadku naszej córki tak właśnie było.

Samochód BMW jako prezent urodzinowy dla dziecka

markowe autko bmw dla dzieciDziecko mojej najlepszej przyjaciółki było w tym samym wieku, data urodzin też była blisko dniu, w którym ja urodziłam córkę. Fajnie było urządzać imprezę razem i zapraszać wspólnych znajomych. Zazwyczaj wynajmowaliśmy restaurację pod takie przyjęcie – tak było i tym razem. Muszę się przyznać, iż troszkę rywalizowałyśmy ze sobą odnośnie prezentu dla naszych dzieci. Każdy chciał podarować coś lepsze, z tego też powodu z roku na rok coraz ciężej było wymyślać coś naprawdę dobrego. Tym razem nie miałam żadnego sensownego pomysłu, co moglibyśmy z mężem podarować naszej dziewczynce. Najpierw próbowaliśmy coś sami pokombinować i rzucaliśmy różnymi pomysłami – nic nie było dobre ani przekonujące. Potem przyszedł czas na zadawania pytań, czyli w tym przypadku liczne telefony do naszej rodziny oraz znajomych – również okazały się daremne. Następnie postanowimy poszukać w internecie. Sieć okazała się jak zawsze niezastąpiona. Bardzo szybko znaleźliśmy stronę internetową sprzedającą markowe autko bmw dla dzieci. Taki samochód był wprost idealny. Zarówno mój mąż, ja jak i nasi znajomi, z którymi wyprawiamy to przyjęcie jesteśmy fanami tej marki samochodowej i wszyscy posiadamy auto BMW. Czyli jednym słowem był to prezent idealny – wszystkim opadnie szczena jak zobaczą takie cacuszko. Samochód posiadał bardzo mocny akumulator, aż 45 volt, co pozwalało na kilkunastogodzinna jazdę bez przerwy.

Samochód dla dziecka na akumulator z dodatkowymi światłami ledowymi, co bardzo podrasowało wygląd wybraliśmy w jedynym słusznym kolorze dla naszej małej księżniczki, czyli różowym. Dodatkowo zakupiliśmy specjalny pakiet DELUXE, który zawierał działające radio, które odbierało wszystkie stacje dla dzieci.