Bluza z nadrukiem w niskiej cenie

Jakiś czas temu odkryłam, że w internecie można zamówić ubranie zaprojektowane przez samego siebie. Co więcej jakość takich ubrań jest naprawdę bardzo wysoka, a cena całkiem przystępna,. Czasami kwota, którą płacimy za produkt jest nawet niższa niż ta, którą musielibyśmy zapłacić w typowym sklepie z odzieżą dobrej jakości. 

Bluza z nietypowym nadrukiem

bluzy z nadrukiem sklepPamiętam, jak kilka lat temu mój tata wrócił do domu w bluzie z logiem jego własnej firmy. Zamówił takie bluzy dla pracowników, jak i dla samego siebie. Kilka dni później spiesząc się do sklepu chwyciłam szybko bluzę taty ponieważ na dworze było całkiem chłodno. Po wyjściu na zewnątrz zauważyłam, że bluza jest niezwykle ciepła oraz świetnie chroni od wiatru. W środku posiadała dodatkowo milutki puszek, który sprawiał, że noszenie takiego ubrania stawało się jeszcze bardziej przyjemniejsze. Była to oczywiście bluza z kapturem, więc nie przejmowałam się, że na ulicy będę wyglądała dziwnie nosząc ubranie o kilka rozmiarów za duże ponieważ obecnie wśród nastolatek panuje moda na noszenie zbyt dużych bluz. Po powrocie do domu poprosiłam tatę, aby pożyczył mi swoją bluzę ponieważ jest niezwykle wygodna i ciepła. Tata jednak powiedział mi, że mogę sama zaprojektować sobie różne bluzy z nadrukiem sklep w którym tata zamawiał dla pracowników swoje bluzy był internetowy, więc po podaniu mi adresu strony od razu zaczęłam zabawę z projektowaniem. Okazało się, że można było zamówić bluzy w różnym kolorze. Dostępny był nawet pudrowy róż, czyli mój ulubiony odcień! Z racji tego, że lubię rysować od razu chwyciłam tablet i stworzyłam swoją własną grafikę, jaką chciałabym mieć na takiej bluzie. Dopasowałam do niej również napis będący moją ksywką. W następnym kroku wystarczyło wejść w prosty edytor zamieszczony na stronie producenta, wybrać kolor i rozmiar ubrania, a następnie wgrać plik graficzny z naszym nadrukiem i umieścić go w dowolny sposób na bluzie.

Cena za bluzę okazała się znacznie tańsza niż kwota, jaką często płaciłam w sklepach z dobrej jakości odzieżą. Postanowiłam zatem w przyszłości stworzyć również inne nadruki na bluzy i podarować je w postaci prezentu dla moich przyjaciół. Kupowanie takiej bluzy na prezent może okazać się naprawdę świetnym pomysłem, ponieważ jest to prezent oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.