Chciałem nowoczesną instalację w Bielsku Białej

 

Niedawno odziedziczyłem po mojej babci spadek, w skład którego wchodziło między innymi jej mieszkanie. Babcia mieszkała w zadbanym lecz starym bloku w dobrej, cichej i spokojnej dzielnicy. Gdy już pierwszy szok po jej stracie minął, zabrałem się za ogarnianie już mojego mieszkania. Tak jak się spodziewałem, lokal wymagał remontu, zwłaszcza wszelkiego typu instalacje oraz podłogi, które nie były wymieniane przez ostatnie 20 lat.

Poszukiwania nowoczesnej instalacji elektrycznej

nowoczesne instalacje elektryczne w bielsku białejGdy pozbyłem się wszystkich zniszczonych i nie nadających się mebli i sprzętów zacząłem rozglądać się za fachowcami, którzy znają się na rzeczy. Najbardziej zależało mi na dobrym elektryku, ponieważ pracuje zdalnie na drogim sprzęcie i nie wyobrażam sobie go spalić czy uszkodzić przez źle dobrany czy uszkodzony przewód elektryczny. Szukałem specjalisty, który tworzy nowoczesne instalacje elektryczne w Bielsku Białej i najbliższej okolicy. Z pomocą przyszedł mi sąsiad mojej babci, który złożył kondolencje. Z wyglądu był tylko niewiele starszy ode mnie. Powiedział mi, że ostatnio sam wymieniał instalację elektryczną w swoim mieszkaniu i z czystym sumieniem może polecić pewnego elektryka. Facet zna się na rzeczy, ma porządny sprzęt znanego producenta, jego pomocnicy pracują starannie i dokładnie. Koszt instalacji był bardzo atrakcyjny, sam nie mógł uwierzyć, że da się zrobić to wszystko w tak niskiej cenie przy wysokiej jakości elementów oraz narzędzi. Byłem bardzo zaskoczony, gdy powiedział mi, ile zapłacił za całą instalację. Tak niskich cen się nie spodziewałem. Poprosiłem go o jakiś kontakt do tego fachowca. Nie tracąc czasu zadzwoniłem pod podany numer i umówiłem się na wstępne spotkanie. Na spotkaniu poznałem szacunkowy koszt wykonania instalacji elektrycznej oraz datę rozpoczęcia i przybliżoną datę zakończenia prac.

Wszystko mi odpowiadało. Podjęliśmy współpracę. Ustalonego dnia elektryk wraz z ekipą pomocników zabrali się do pracy. Ułożenie całej instalacji zajęło im raptem tydzień. Podczas prac mogłem podejrzeć, czy wszystko idzie zgodnie z planem oraz czy faktycznie przewody wykorzystywane do zasilania poszczególnych pomieszczeń są odpowiednie. Wszystko się zgadzało. Jestem bardzo zadowolony z efektu i jestem przekonany, że instalacja będzie bezpieczna dla wszystkich moich urządzeń.