Dmuchana bramka wodna

Wakacje to czas zabawy i beztroski, szczególnie dla dzieci. W upalne dni najmłodsi chętnie wskakują do basenu i chodząc się, w całości oddają się podwodnym rozrywkom. Dodatkowymi atrakcjami są dmuchane zabawki, które unosząc się na wodzie sprawiają niemałą frajdę.

Bramki wodne do basenu

bramka wodnaDmuchane kaczki, koła ratunkowe, materace czy pływaczki to najpopularniejsze z rekwizytów przeznaczonych do wodnych zabaw. Nie zapominając oczywiście o klasycznej piłce i o miłośnikach nurkowania, dla których  idealne są okularki, płetwy i rurki do oddychania. Wybór jest naprawdę duży, a czas spędzony w basenie sprzyja nie tylko wypoczynkowi, ale również przyjemną aktywności fizycznej, przy której nie zwracamy uwagę na zmęczenie. Szczególnie kiedy w grę wchodzi zabawa piłką i bramka wodna, wtedy nie liczy się nic od woli walki i wrzucaniu kolejnych bramek. Dmuchane bramki to jedne z bardziej kreatywnych zabawek, utrzymując się na wodzie umożliwiają grę w piłkę wodną, dając niezliczone pokłady uśmiechu i radości. Co najlepsze, ich zastosowanie nie ogranicza się tylko do użytkowania w środowisku wodnym, przeznaczone również do zabawy nad jeziorem, parku czy plaży doskonale wprowadzają odrobinę ruchu podczas urlopowego relaksu i skutecznie zabijają nudę. Nie nadmuchane i zwinięte zajmują stosunkowo mało miejsca, a charakterystyczny wodoodporny materiał PVC nie należy do ciężkich tkanin, przez co dmuchane zabawki ważą naprawdę niewiele, są łatwe w przechowywaniu i czyszczeniu. Niezależnie od płci, pod bacznym okiem rodziców przeznaczone dla dzieci w praktycznie każdym wieku zagwarantują doskonałą zabawę i dużo aktywności fizycznej.

W każdym rozmiarze, o przeróżnych kształtach nadają nowy wymiar letnim, wodnym zabawom. Łatwe w utrzymywaniu, higieniczne nadają się do zabawy nawet dla tych najmłodszych. Bezpieczne, pomagają unosić się na wodzie i wspomagają pływanie. Dmuchane materace, piłki czy bramki chyba nigdy się nie znudzą i jeszcze długo urozmaicać będą wypady nad wodę.