Dresy ze ściągaczem dla dziewczynek

W celu tworzenia pięknej sukienki, dresu lub spodni nie wystarczy kawałek materiału. Do tego są potrzebne także inne artykuły do szycia. Między innymi oczywiście najbardziej potrzebna jest maszyna do szycia, nici, zamki i suwaki, rzepy oraz różnego rodzaju ściągacze.

Dodatki krawieckie do ubrań

ściągacz gładki pudrowy różKażda kobieta, która zajmuje się tworzeniem ubranek dla dzieci na zamówienie musi posiadać bardzo dużo akcesoriów krawieckich. Na pewno przydadzą się różnorakie materiały np. dresówka bawełniana, viscoza, jedwab i len. Oczywiście oprócz materiałów do tworzenia samych ubrań potrzebne są wykończenia. Do takich należy ściągacz gładki. Dla dziewczynek z pewnością przyda się ściągacz gładki pudrowy róż lub liliowy. Natomiast dla chłopców może to być ściągacz gładki niebieski, zielony lub granatowy. Takie Ściągacze są niezbędne jeśli chodzi o piękne wykończenia naszych ubrań. Nadają się one nie tylko dla ubrań dziecięcych, ale również damskich oraz męskich. Praktycznie wszystkie ubrania w sklepach ogrodowych znanych sieciówek są właśnie zakończone różnym rodzajem ściąga czuł. Niektóre są bardzo szerokie, a inne zdecydowanie wąskie. Wszystko zależy od tego do jakiego ubrania są one dołączane. W obecnych czasach bardzo modne są dresy zakończone właśnie ściągaczem. Ściągaczy jest wtedy przyszywany zarówno do nogawek, to rękawów oraz bardzo często oczywiście na kołnierzyku.

Zarówno ubrania dla dzieci jak i dla dorosłych bardzo często są wykańczane różnym rodzajem ściągaczy. Taki ściągaczy można kupić w wielu Pasmanteriach oraz w sklepach internetowych. Cena jego zazwyczaj podawana jest za metr bieżący. Oscyluje ona takich samych granicach jak metrów bieżących materiału bawełnianego czyli około 20 zł za metr bieżący. Oczywiście im szerszy ściągać ten ta cena może być wyższa.