Efektywna specjalna dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie

Zanim koronawirus dotarł do Europy i został uznany za źródło globalnej pandemii, w krajach azjatyckich zaczęto stosować skuteczne metody neutralizacji cząsteczek unoszących się w powietrzu. Według badań wirus Covid-19 najkrócej utrzymuje się na wolnym powietrzu. Natomiast w budynkach zamkniętych, pozbawionych dopływu świeżego powietrza i z klimatyzacją, może przetrwać nawet kilka dni. dlatego najskuteczniejszą metodą odkażania wnętrz jest zamgławianie.

Oprysk wnętrz budynków przeciwko cząsteczkom Covid-19

specjalna dezynfekcja przez zamgławianieFachowe opryskiwanie wnętrz budynków ma na celu wyeliminowanie wszelkich śladów koronawirusa. Przed otwarciem siłowni warto zastosować wewnątrz zamgławianie. Także po całym tygodniu funkcjonowania różnego rodzaju gabinetów z usługami, pozytywne efekty przyniesie zamgławianie. Specjalistyczna ekipa posiada sprzęt i doświadczenie w walce z koronawirusem. Od szybkiego i sprawnego przeprowadzenia odkażania zależy powrót pracowników na swoje miejsca pracy. Specjalna dezynfekcja przez zamgławianie stosowana jest powszechnie w krajach dotkniętych pandemią. Można zamówić tego typu usługę do całego budynku lub do wybranych pomieszczeń, w których przebywały osoby zakażone. Także jeśli chcemy, by w budynku panowały sterylne i higieniczne warunki, powinniśmy zainwestować w specjalistyczne odkażanie. Ekipa wykonująca zamgławianie pomieszczeń przestrzega wszelkich procedur i stosuje rygor sanitarny. Wszystkie kombinezony po takiej usłudze są niszczone. Jednorazowe stroje pracowników są utylizowane. dlatego nie ma niebezpieczeństwa przyniesienia cząsteczek z innego miejsca. Zamgławianie wykonuje się w miejscach publicznych: w szkołach, przedszkolach, żłobkach, urzędach. Z tych usług korzystają sklepy, salony kosmetyczne, prywatne gabinety lekarskie, hotele, ośrodki sportowe, kluby fitness i wiele innych podmiotów. 

Stosując rygor sanitarny można uniknąć narażania ludzi na zakażenie koronawirusem. Zamgławianie uznane jest na całym świecie za skuteczną i szybka metodę neutralizacji cząsteczek Covid-19. Odkażanie specjalistycznymi preparatami z dodatkiem wysokoprocentowego alkoholu ma na celu wyeliminowanie cząsteczek Covid z zamkniętych pomieszczeń. Zamgławianie stosuje się też na przystankach autobusowych, na dworcach kolejowych i w wielu innych miejscach.