Elegancka koszula wizytowa dla mężczyzny

Mąż od kilku miesięcy bezskutecznie poszukuje pracy. Chodzi na różne rozmowy kwalifikacyjne, ale bezskutecznie. Zastanawiałam się, co jest przyczyną tego, iż nie może znaleźć pracy. Doszłam do wniosku, że prawdopodobnie jego wygląd nie jest przyciągający, a raczej odpychający. Prosiłam męża, aby na rozmowy ubierał koszulę i marynarkę, ale on zakładał bluzę dresową. Postanowiłam, że zamówię mu elegancką, dopasowaną koszulę i nie będzie miał wyjścia, jak tylko ją zakładać – w końcu to prezent.

Gustowna koszula męska w dużym rozmiarze

koszule męskie wizytowe duże rozmiaryPlanuję mu kupić koszulę jasnoniebieską z kołnierzykiem typu kent, który doskonale pasuje pod krawat. Koszula ma mieć mankiety w stylu francuskim i kontrastowe guziki. Najlepiej, aby koszula była taliowana, ale nie obcisła. Mąż ma lekką nadwagę, dlatego musi być nieco dłuższa. Jeśli chodzi o materiał, to najlepsza będzie stuprocentowa bawełna, ewentualnie z domieszka jedwabiu albo aksamitu. Nie kupuję ubrań posiadających sztuczne tworzywa, bo powodują one nadmierna potliwość, a nawet wysypkę. Moja siostra jest uczulona na silikon i poliester. Znalazłam fajny sklep internetowy z odzieżą dla puszystych panów. Jeśli chodzi o koszule męskie wizytowe duże rozmiary łatwiej jest dostać właśnie w sklepach online, aniżeli w sklepach stacjonarnych. Największy rozmiar, jaki znalazłam w centrum handlowym to XXL. Mąż nosi XXXL albo nawet większy, to zależy od pory roku. Zazwyczaj tyje na zimę, a chudnie w porze letniej. Okazuje się, że na tej stronie jest dostępna taka koszula, jaką miałam na myśli. Ma ona wszystkie pożądane przeze mnie cechy, za wyjątkiem koloru. Nie jest jasnoniebieska, a bezowa. Myślę, że pod marynarkę będzie wyglądać perfekcyjnie. Nie będę się już dłużej zastanawiać, tylko ją po prostu zamówię. Koszula kosztuje sto trzydzieści złotych i jest to cena promocyjna, bo normalnie musiałabym zapłacić aż dwieście złotych.

Złożyłam zamówienie, które ma przyjść w ciągu pięciu dni roboczych. Jeżeli koszula nie spełni męża oczekiwań, wtedy mogę ją odesłać w ciągu trzydziestu dni. Będę mogła wymienić ją na inny model albo rozmiar, bo sklep nie zwraca pieniędzy. Otrzymam też rabat na kolejne zakupy w wysokości dwudziestu procent, ale będę mogła go wykorzystać dopiero za miesiąc. Mam nadzieję, że mąż będzie ubierał tę koszulę na rozmowy kwalifikacyjne.