Elegancki manicure hybrydowy

 

Większość kobiet samodzielnie maluje paznokcie i robi to co parę dni, gdyż trwałość lakierów dostępnych w sklepach kosmetycznych  i drogeriach jest najczęściej bardzo krótka i po paru dniach trzeba je poprawiać, bo odpryskują.

Czy hybrydowe lakiery są bezpieczne?

Jeżeli malujemy paznokcie kilka razy w miesiącu, to z pewnością nie zaszkodzimy im w żaden sposób. Oczywiście jeżeli będziemy używać słabej jakości lakierów, to może się to odbić na ich stanie w postaci rozdwajającej się płytki paznokcia, dlatego ważna jest jakość stosowanych produktów. Jeżeli chcemy wykonać manicure hybrydowy Poznań cennik będzie uzależniony od rodzaju użytego lakieru. Klasyczny manicure wykonuje się zwykłymi lakierami, nakładając dwie lub trzy warstwy, które dość długo schną, a korzystając z lakierów hybrydowych mamy nałożoną jedną, góra dwie warstwy i nie musimy czekać na ich wyschnięcie, ponieważ są utrwalane działaniem światła ultrafioletowego. Jego wykonanie jest czasowo takie samo jak każdego innego, ale trwałość dużo dłuższa, bo utrzymuje się on na paznokciach do nawet kilku tygodni. Może on odpaść z paznokcia w wyniku urazów mechanicznych do jakich może dojść podczas wykonywania prac domowych. Manicure hybrydowy jest całkowicie bezpieczny tak samo jak działanie światła emitowanego z lampy do hybryd. Lakiery są dostępne we wszystkich kolorach w wersji jednolitych barw i brokatowych odcieni. Wszystkie intensywnie kryją powierzchnię paznokci i mają gęstą konsystencję, która ułatwia malowanie.

Manicure hybrydowy można wykonywać na naturalnych, ale także sztucznych paznokciach. Nie musimy się ograniczać do klasycznego manicure francuskiego, bo kosmetyczki hybrydami wykonują też fantazyjne wzory iz zdobienia. Najczęściej w hybrydowy manicure wykonamy w cenie 60 zł.