Fitness na dworzu dla dzieci

Zajmuję się administracją nowo wybudowanego, bardzo ekskluzywnego osiedla.Ponieważ bardzo dbamy o naszych klientów i o ich zadowolenie, płacą nam w końcu ogromne pieniądze, staramy się zaspokajać wszystkie ich potrzeby. Aby je lepiej poznać, raz na jakiś czas przeprowadzamy konsultacje dotyczące ewentualnych zmian w zagospodarowaniu osiedla. Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć wiele przydanych dla mieszkańców miejsc.

Urządzenia fitness dla dzieci

urządzenia fitness na zewnątrz dla dzieciNa naszym osiedlu jest już bardzo fajny placyk dla dzieci, on jednak został wybudowany jako wyposażenie standardowe. Ponadto, na wniosek mieszkańców wybudowaliśmy wybieg dla psów, plenerową siłownię oraz altanki z ławeczkami. Podczas ostatnich konsultacji ze zdziwieniem dowiedzieliśmy się, że mieszkańcy chcieliby mieć również na osiedlu urządzenia fitness na zewnątrz dla dzieci. Dobrze, że robimy te konsultacje, w innym wypadku nigdy byśmy na to nie wpadli. A tu okazało się, że dzieci bardzo chętnie korzystają z urządzeń siłowni plenerowej, gdzie muszą być z rodzicami, a ponieważ nasze osiedle jest zamknięte, często biegają sobie same. Dlatego rodzice złożyli wniosek o stworzenie siłowni plenerowej przystosowanej specjalnie dla dzieci, gdzie mogłyby ćwiczyć bezpiecznie same, bez konieczności obecności rodzica. Poza tym wiele z tych dzieci zamiast spędzać czas na świeżym powietrzu spędza go przed smartfonem lub tabletem, taka siłownia na pewno skłoniłaby je do przebywania więcej czasu na świeżym powietrzu i pomogłaby z zachowaniu dobrej formy (podobno coraz więcej dzieci w Polsce ostatnimi czasy jest otyłych). Taka siłownia na pewno byłaby chętnie używana przez dzieci, urządzenia na niej byłyby bowiem przystosowane specjalnie dla nich. koszt zakupu takich urządzeń jest stosunkowo niewielki, wiec na pewno już niedługo staną na naszym osiedlu.

Coraz więcej dzieci chętnie korzysta z siłowni plenerowych czy placów dp street workout. Producenci zauważyli tutaj niszę i wychodząc naprzeciw najmłodszym użytkowników sprzętów do ćwiczeń stworzyli urządzenia przystosowane specjalnie dla dzieci, gdzie mogą one bezpiecznie ćwiczyć bez zagrożenia urazem. Coraz więcej spółdzielni i administratorów budynków decyduje się na ich zakup, nie jest to bowiem wysoki koszt.