Hurtownia prętów łuszczonych

Kilka tygodni temu rozpoczęłam swoją pierwszą pracę w hurtowni stali, w której pracuje również mój ojciec. Zdaję sobie sprawę z tego, że choć nie jest to być może typowo kobieca profesja, to jednak zawsze bardzo interesowały mnie typowo techniczne zagadnienia, ponieważ pasję do maszyn zaszczepił we mnie ojciec. Pierwszego dnia pracy zostałam oprowadzona po całej hurtowni. W oczy rzuciła mi się wówczas maszyna obrabiająca stal łuszczoną, która wydała mi się niezwykle interesująca. 

Proces obróbki łuszczonych prętów

pręty łuszczoneMój ojciec, który oprowadzał mnie tego dnia po hurtowni, od razu zauważył, że zwróciłam uwagę na wyżej wymieniony sprzęt. Dowiedziałam się o tym, że właściciel hurtowni planuje niebawem otworzyć dwie linie produkcyjne, które umożliwiałyby obróbkę stali na miejscu. Dowiedziałam się również o tym, że w pierwszej kolejności będziemy produkować pręty łuszczone, które będą posiadać standardową budowę modułową. Pręty te wykorzystywane są m.in. do prac budowlanych. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza przy stawaniu elewacji bądź przy budowie stalowych ogrodzeń. Co najważniejsze jednak pręty te charakteryzują się wysoką jakością. Stalowa, solidna konstrukcja wykonana przy użyciu prętów łuszczonych idealnie sprawdza się więc m.in. na budowie. Zakup innowacyjnej, w pełni zautomatyzowanej maszyny do obróbki stali w moim odczuciu była więc bardzo przemyślaną decyzją, ponieważ dzięki temu nie musieliśmy już sprowadzać stalowe części od innych producentów. Wszystkie produkty wytwarzaliśmy na miejscu.

Nie ukrywam, że zaopatrzenie naszej hurtowni również bardzo mi się spodobało. Jestem bardzo zadowolona z tego, że pracuję w takim miejscu. Uważam, że nasza hurtownia elementów wykonanych ze stali oferuje najwyższej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych, przystępnych cenach. Cieszę się również z tego, że już niebawem poszerzymy naszą ofertę.