Industrialny stół wykonany z postarzanego drewna

 

Przed przeprowadzką do nowego mieszkania musieliśmy jeszcze dokończyć jego aranżację. Chcieliśmy, aby wszystkie wnętrza były zarówno praktyczne, jak również estetyczne. Staraliśmy się więc każdy pokój starannie zaplanować, aby całość była spójna oraz niebanalna. Zastanawialiśmy się nad tym, jaki styl wybrać. Podczas szukania inspiracji natrafiliśmy na wnętrza industrialne, które od razu nas zachwyciły.

Industrialny stół w estetycznym salonie

postarzany drewniany stół industrialnyPodczas wybierania mebli staraliśmy się zwracać uwagę na kilka rzeczy. Bardzo ważna jest dla nas funkcjonalność oraz ergonomia, chcieliśmy więc maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Urządzanie mieszkania zaczęliśmy od salonu, ponieważ jest to pokój, w którym będziemy spędzać najwięcej czasu. Zdecydowaliśmy się na połączenie tego pomieszczenia z jadalnią, aby stworzyć jeszcze bardziej praktyczne wnętrze. Potrzebowaliśmy więc odpowiedniego stołu – jest to w końcu niezbędny tutaj mebel. Podczas przeglądania różnorodnych modeli trafiliśmy na jeden, który od razu wpadł nam w oko. Zdecydowaliśmy się więc na postarzany drewniany stół industrialny. Uznaliśmy, że to strzał w dziesiątkę. Dzięki niemu udało się nam osiągnąć zamierzony cel, jeżeli chodzi o estetykę tego pomieszczenia. Taki stół od razu przyciąga wzrok, kiedy wchodzi się do pokoju. Dominuje w nim dosyć pastelowa, szara kolorystyka, którą ten drewniany mebel rewelacyjnie przełamuje. Połączenie postarzanego drewna z betonem podłogi wygląda rewelacyjnie. Do tego wybraliśmy odpowiedni zestaw wypoczynkowy, który również wpasował się w zamierzoną estetykę. Nie mogliśmy się doczekać, aż będziemy się mogli wprowadzić, aby móc jak najwięcej czasu spędzać w tym stylowym oraz bardzo funkcjonalnym otoczeniu. Mieliśmy nadzieję, że nasi goście również będą zachwyceni naszym nowym mieszkaniem oraz jego wystrojem.

Styl industrialny spodobał się nam najbardziej, ponieważ łączy w sobie bardzo ciekawe elementy. Często drewno łączone jest z betonem, a takie kolory pięknie razem wyglądają. Udało się nam stworzyć ciekawy salon w swoim nowym mieszkaniu. Dużą zasługę ma w tym wybrany przez nas stół, który podkreśla charakter całości. Przy tym jest bardzo praktyczny i doskonale sprawdza się podczas codziennego użytkowania, co było dla nas niezwykle ważne.