Jakiego architekta wnętrz z Warszawy polecacie

Każdy lubi ładne, jasne pomieszczenia. Jednak nie każdy z nas potrafi dobrze dobrać odpowiednie kolory, odpowiednie struktury aby wszystko razem ładnie się komponowało. Ja przynajmniej nie potrafię. Kiedy musiałam sama wykończyć swoje mieszkanie, miałam naprawdę duży problem. Nie wiedziałam jakie meble, jakie kolory, jakie materiały wybrać. Chciałam, aby moje mieszkanie było piękne i jasne, ale nie wiedziałam od czego nawet zacząć. Tym bardziej, że w sklepach jest bardzo szeroki wybór po porostu wszystkiego – dlatego nie wiedziałam czego szukać, na co patrzeć.

Szukam najlepszego architekta wnętrz w Warszawie

architekt wnętrz warszawaDlatego bardzo szybko zdecydowała się, że poszukam najlepszego architekta wnętrz w Warszawie. Wiedziałam, że sama na pewno nie dam rady, tak ładnie udekorować i wykończyć moje mieszkanie. Jednak pomoc profesjonalisty w takiej sytuacji jest po porostu nieoceniona. Pytałam moich znajomych architekt wnętrz warszawa – jakiego polecacie Na szczęście mieli dla mnie bardzo ciekawe prepozycje. Polecili mi naprawdę ciekawą i solidną firmę z Warszawy. Od razy więc skontaktowałam się z nimi i nawiązaliśmy bardzo szybko współprace. Wypytali mnie dokładnie o wszystko, jakie kolory mi się podobają, jaki styl, jak chciałabym, aby moje mieszkanie wyglądało, jakie meble mi się podobają, jakie mam pomysły na udekorowanie przestrzeni, czy mam jakieś szczególne potrzeby – jeśli chodzi o wykończenie mieszkania. Po całym tym wywiadzie pobrali dokładne wymiary, sprawdzili każdy kąt w moim mieszkania i zabrali się za projekt mojego mieszkanka. Kiedy tylko spojrzałam na projekt wiedziałam, że architekt wnętrz z Warszawy stanął na wysokości zadania. Projekt prezentował przepiękne mieszkanie, bardzo przytulne, bardzo jasne, o takim domu właśnie marzyłam. Był to projekt mojego wymarzonego mieszkania i to bez cienia przesady.

Bardzo cię cieszę, że podjęłam współpracę z architektem i że wybrałam naprawdę najlepszego architekta wnętrz w Warszawie. Teraz już po wszystkich pracach remontowych, po wszystkich zakupach – jestem bardzo zadowolona z wyglądu mojego mieszkania. Efekt naprawdę przerósł moje oczekiwania. Teraz ja sama wiem jakiego najlepszego architekta wnętrz w Warszawie polecić innym. Chociaż nie muszę nawet go polecać, samo mieszkanie jest reklamą.