Kupno bielizny nocnej w sklepie internetowym

 

Moja koleżanka Zuza za wszelką cenę chciała zeswatać mnie ze swoim kuzynem. W końcu zgodziłam się namówić na spotkanie. Tomek okazał się być fajnym chłopakiem i zaczęłam się z nim spotykać. Koleżance poświęcałam mniej czasu i dlatego zaproponowałam jej wspólny weekend.

Modna bielizna ze sklepu internetowego

bielizna nocna sklep internetowyPostanowiłam wyjechać z Zuzą na dwa dni do spa i świetnie się bawić. Będzie to też idealna okazja, żeby pogadać o facetach. Wybrałam luksusowy hotel i zarezerwowałam dwa pokoje. Przypomniało mi się, że nie posiadam żadnej eleganckiej bielizny nocnej a nie chciałam brać swojej piżamy z misiem do tak eleganckiego hotelu. Uznałam, że zaopatrzę się w coś odpowiedniego w sklepie internetowym, bo to będą szybkie zakupy. Interesowała mnie tylko elegancka i skromna bielizna nocna sklep internetowy, który postanowiłam odwiedzić był jednym z większych i byłam przekonana, że znajdę w nim coś odpowiedniego. Wybór był ogromny i dostępna pełna rozmiarówka. Był środek lata i zrezygnowałam z piżamy wybierając lekką koszulkę nocną. Była ona wykonana z jedwabiu i bardzo delikatna. Wiedziałam, że będzie mi w niej wygodnie. Dopasowałam do tej koszulki szlafrok i to mi zdecydowanie pasowało, ponieważ mogłam tak pokazać się koleżance. Pewnie większość czasu będziemy spędzały razem. Szlafrok również był wykonany z jedwabiu i wybrałam w takim samym kolorze jak koszulkę. Wybrałam przesyłkę kurierską, bo zależało mi na szybkiej dostawie. Bielizna nocna dotarła do mnie w czwartek.

Bieliznę wybrałam w dobrym rozmiarze, ponieważ pasowała na mnie idealnie. To nie były moje pierwsze zakupy w sklepie internetowym, jednak bielizny jeszcze nigdy w taki sposób nie kupowałam. Teraz już będę to robiła regularnie, bo ceny są niższe a jakość bardzo wysoka.