Makijaż permanentny brwi w Łodzi

 

W makijażu twarzy niezwykle istotnym elementem stały się brwi. Modne są dziś zwłaszcza gęste, mocno podkreślone brwi z wyraźnym, ostrym łukiem. Co najważniejsze idealne brwi powinny być również symetryczne względem siebie, nie dla każdej kobiety jest to jednak łatwe do osiągnięcia. Dlatego też bardzo dużą popularnością cieszą się makijaże permanentne, które idealnie wyrysują nawet najcieńsze, najbardziej kłopotliwe brwi.

Makijaże permanentne – idealnie wyrysują Twoją brew

makijaż permanentny brwi łódźNie każda kobieta może się niestety pochwalić naturalnie ciemnymi, gęstymi brwiami. Grubość oraz kolor naszych brwi jest bowiem ściśle uzależniona od koloru naszych włosów, a konkretniej pigmentów, w których znajduje się odpowiedzialna za kolor melanina. Z tego też powodu osoby o jasnych włosach mają z reguły cienkie i jasne brwi, podobnie jak osoby starsze, u których z czasem wytrąca się melanina. Ja sama jeszcze do niedawna posiadałam bardzo cienkie, nieregularne brwi, których wygląd pewnego dnia postanowiłam poprawić za pomocą makijażu permanentnego. Początkowo przeszukałam wiele stron salonów kosmetycznych, które oferują tę usługę. W końcu postanowiłam skorzystać z najlepiej ocenianego salonu: makijaż permanentny brwi Łódź, który posiadał bardzo pozytywne, rozbudowane opinie zadowolonych klientów. W salonie przywitała mnie miła i co najważniejsze kompetentna kosmetyczka, która wytłumaczyła mi, że makijaż ten utrzyma się na skórze moich brwi do trzech miesięcy. Kosmetyczka zapewniła mnie również, że brwi będą symetryczne, ponieważ do ich wyrysowania, jeszcze przed samym zabiegiem użyje specjalnych szablonów. Wbrew moim obawom makijaż permanentny okazał się praktycznie całkowicie bezbolesny, a utrzymująca się po nich lekka opuchlizna zniknęła po niecałej godzinie od zabiegu.

Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona z aktualnego wyglądu moich brwi, które pięknie podkreślają moje oczy. Dzięki makijażowi nie muszę już tracić tyle czasu na poranny makijaż, który wcześniej zajmował mi sporo czasu. Muszę też przyznać, że cena makijażu okazała się bardzo atrakcyjna (zapłaciłam za niego 300 zł), a efekt ten utrzyma się u mnie przez minimum trzy miesiące.