Najlepsze noworodkowe fotografie robione w Toruniu

Długo czekałam na pierwsze dziecko. Może i byłam jeszcze stosunkowo młoda, gdy urodziłam córeczkę, ale o samym dziecko myślałam już od wielu lat. Tak przygotowując się do macierzyństwa marzyłam sobie, że będę swojemu maleństwo zapewniać wiele pięknych sesji, by miało ono jakieś pamiątki na przyszłość z wczesnych lat swojego życia. Ja takich pamiątek nie miałam, bo rodzice o tym kompletnie nie myśleli, więc tym bardziej chciała, że kolejne pokolenie w naszej rodzinie już nie czuło się tak pokrzywdzone pod tym kątem.

Noworodkowe fotografie najlepsze w Toruniu

najlepsza fotografia noworodkowa w toruniuJeszcze będąc w ciąży szukałam jakiegoś sprawdzonego i polecanego fotografa. Chciałam mieć do czynienia ze specjalistą w swoim fachu, który do każdego zdjęcia, do każdej sesji podchodzi niezwykle poważnie. Kiedy byłam na sesji ciążowej to pechowo trafiłam na osobę, która może i zrobiła ładne zdjęcia, ale wyraźnie nie była to jej pasja. Bardziej miałam wrażenie, że robi te zdjęcia z przymusu i najchętniej robiłby je jak najszybciej, byle by mieć je z głowy. Więc dla córki chciałam już znaleźć kogoś innego. W końcu w rozmowie z koleżanką poleciła mi ona fotografa, który już wyrobił sobie bardzo dobre opinie wśród ludzi i wśród jego klientów mówi się otwarcie, że to u niego jest najlepsza fotografia noworodkowa w Toruniu. Całe szczęście, że mieszkałam pod Toruniem, więc na taką sesję miałabym bardzo blisko. Zadzwoniłam, żeby zapytać się o wolne terminy i omówić szczegóły. Miałam farta, bo akurat jeden slot mu się zwolnił i mogłam się wbić już za kilka dnia. Fotograf już na tym etapie wyróżniał się niezwykłą współpracą. Dzielił się pomysłami, mówił jakie gadżety i ubranka ma u siebie i pytał się, czego ja oczekuję. To właśnie takiego podejścia mi brakowała w moich wcześniejszych doświadczeniach z sesjami zdjęciowymi. Już po takim zachowaniu wiedziałam, że trafiłam najlepiej jak się tylko dało.

Ten fotograf naprawdę działał czarująco. Na tyle, że mimo iż moja córka to dotychczas był wulkan energii i płaczu, tak teraz w ciszy i spokoju pozowała do wszystkich zdjęć. Na części też uroczo sobie śpi, więc tak naprawdę mam cały zakres fotografii noworodkowych, o jakich może pomyśleć każda matka. Te zdjęcia na pewno będą jednymi z najważniejszych zdjęć w mojej rodzinie.