Najmodniejsze sukienki w stylu boho

Styl boho stał się niezwykle popularny w ostatnich latach, a zwiewne sukienki stanowią jego bardzo ważny element. Odpowiednio dobrane i uzupełnione stosownymi dodatkami pasują praktycznie na każda okazję. Dowiedz się gdzie można kupić sukienkę boho i z czym wygląda najlepiej.

Gdzie kupić modna sukienkę w stylu boho?

modne sukienki w stylu bohoWesoły i kolorowy styl boho czerpie inspiracje z artystycznej bohemy. Pojawiają się w nim również elementy etniczne, orientalne, cygańskie czy hipisowskie. Kojarzy się on z luzem, radością życia, a także z latem i słoneczną pogodą. Aktualnie modne sukienki w stylu boho są tak różnorodne, że wykorzystując je jako bazę, można stworzyć nawet bardzo eleganckie stylizacje. Pasują zarówno do  zimowych kozaków i ciepłych swetrów, jak i w zestawieniu z letnimi sandałkami. Ciekawym trendem jest np. styl boho w sukienkach weselnych, zarówno dla panny młodej, jak i dla gości. Styl boho można podkręcić za pomocą etnicznej biżuterii, czy kolorowej torebki z frędzlami lub koralikami. Można też postawić na skromne dodatki i klasyczną biżuterię. Popularność sukienek w stylu boho jest tak duża, że bez problemu można kupić je w sieciówkach popularnych marek oraz w sklepach internetowych. Jednak jeśli chcemy znaleźć oryginalną i niepowtarzalną kreacje warto poszukać także w innych miejscach. Doskonałą kopalnią pięknych sukienek, często bardzo dobrej jakości, są lumpeksy, gdzie można kupić je dosłownie za grosze. Warto też zajrzeć do komisów odzieżowych oraz przejrzeć ogłoszenia na lokalnych grupach w internecie. Często też miejscem, gdzie można znaleźć naprawdę niespotykane sukienki w stylu boho, może być szafa mamy lub babci. Ich zapomniane na wiele lat kreacje, po niewielkich przeróbkach mogą przeżyć druga młodość. Innym pomysłem może być zaprojektowanie własnej sukienki i udanie się z pomysłem do krawcowej. Wtedy możemy mieć pewność, że nikt nie będzie mieć drugiej, takiej samej sukienki w stylu boho.

Sukienki inspirowane stylem boho są bardzo modne, a zestawione z odpowiednimi dodatkami pasują zarówno do pracy, na eleganckie przyjęcie, randkę czy niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi. Jeśli marzy nam się niepowtarzalna i oryginalna sukienka w stylu boho, warto poszukać nie tylko w najpopularniejszych sklepach.