Najnowsze kolory kredek Bambino

Kolorowanka jest najlepszym sposobem na nudę. Choć pojawiły się internetowe malowanki, w których wystarczy klikać myszką, by stworzyć unikatową, barwną kompozycję, to wciąż tradycyjne kolorowe kredki drewniane, np. typu Bambino, są niezastąpione. Maluchy i dzieci w wieku szkolnym, uwielbiają tworzyć własne kompozycje barwne i kto wie, może któreś z dzieci, dzięki tęczowym kolorom zostanie wielkim malarzem w przyszłości.

Duży komplet z drewnianymi kredkami 

kredki bambino w drewnianej oprawieZdolności manualne kształtują się u dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Wielu rodziców zastanawia się, kiedy jest właściwy moment na kupno maluchowi kredek z drewna. Kolorowe akcesoria do malowania warto sprezentować malcowi nawet z okazji pierwszej rocznicy urodzin. Nawet pedagodzy zalecają, by dziecko pod czujnym okiem opiekuna, uczyło się malowania. Pierwsze próby polegają na nieskoordynowanym rysowaniu po kartce lub po dużej, odpowiedniej do wieku, malowance. Warto w tym celu kupić kredki bambino w drewnianej oprawie. Najprostszy, podstawowy zestaw zawiera kilkanaście kolorów, zwykle jest to dwanaście lub osiemnaście kredek. Dla większych dzieci, które rozróżniają już kolory i potrafią skoordynować ruchy ręką, można sprezentować duży komplet, zawierający dwadzieścia cztery kolory. To doskonały upominek dla córki lub synka. Z takim ekwipunkiem pierwsze kroki skierowane w stronę przedszkolnych drzwi będą wielką przyjemnością i prawdziwym wyzwaniem dla małego odkrywcy. Wyprawka szkolna albo przedszkolna to podstawa dobrego, uczniowskiego samopoczucia, a kredki typu Bambino pomagają zaadaptować się do nowego miejsca. W plecaku zatem nie może zabraknąć tęczowych barw, flamastrów, kolorowych, pachnących długopisów oraz oczywiście kultowych, drewnianych kredek o intensywnych, naturalnych barwach.

Od czego zacząć kompletowanie szkolnej wyprawki? Zarówno dla dziecka idącego do żłobka, przedszkola, czy szkoły podstawowej, nie można zapomnieć o kupnie drewnianych kredek. Najpopularniejsze są oczywiście rysiki od Bambino. Drewniana oprawa zapewnia idealne utrzymanie w małej ręce. Kolory naturalne oraz bardzo ładne wzory sprawiają, że malec z chęcią będzie korzystał z zalet malowania i kolorowania. Tym samym pokona kamień milowy w rozwoju. By dobrze wkroczyć w przyszłość, trzeba zadbać o drobiazgi.