Najwyższej jakości haft komputerowy

 

Haftowane ubrania nie były niczym dziwnym wśród odtwórców i wielu z nas zajmowało się właśnie haftowaniem, czasem tworząc naprawdę imponujące wzory na niewielkich elementach ubrania. Jednak mimo umiejętności drużyny, nikt nie chciał się podjąć dość ważnej rzeczy, jaką było wykonanie sztandaru drużynowego, bo jednak było to ogromne wyzwanie, zwłaszcza przy rozmiarach owego sztandaru i bardzo skomplikowanej symbolice, jaką chcieliśmy na nim zawrzeć.

Haft komputerowy na dużej powierzchni

haft komputerowy krakówNiewiele zakładów zajmowało się drukiem i haftem na tak dużej powierzchni, zwłaszcza na materiałach mocniejszych i grubszych, więc przez jakiś czas myśleliśmy, iż czeka nas mozolna i długa praca przy wyszywaniu sztandaru. Co prawda byłby wtedy bardziej pokazowy, aczkolwiek przerażała nas ilość pracy i czasu, jaki musielibyśmy na to poświęcić. Z opresji wybawił nas kolega z drużyny, który przypomniał sobie iż jakiś czas temu zamawiał flagę swojego ulubionego zespołu w jednym z lokalnych zakładów wykonujących na zamówienie haft komputerowy Kraków miał co prawda kilka takich zakładów, aczkolwiek większość zajmowała się nadrukiem i haftami na koszulkach, a tylko ten jeden przyjmował zamówienia niestandardowe i dość wymagające. Mimo wstępnych obaw, nasz projekt został przyjęty z dużym entuzjazmem przez pracowników, bo nieczęsto zdarzały im się zamówienia będące aż tak dużym wyzwaniem. Projekt był bardzo zawiły i skomplikowany, gdyż dopracowaliśmy go w programie graficznym co do najmniejszych szczegółów, toteż wymagał mnóstwo uwagi i nakładu pracy. Opinie o owym zakładzie nie okazały się przesadzone, gdyż po tygodniu realizacji mogliśmy odebrać wykonany sztandar.

Naszą uwagę od razu przykuła ogromna ilość detali i ich bardzo uważne wykonanie, ale również materiał, który został dopasowany do naszych potrzeb tak, by gotowy sztandar można było zabierać na każdy wyjazd bez obawy iż zniszczy się on w trakcie pokazów. Hafty były mocne, a jednocześnie bardzo cienkie, nie odstając od powierzchni, przez co wyglądały przyjemnie dla oka i nie dodawały wagi całości płachty. Co ciekawe, końcowa wycena realizacji była o wiele niższa niż zakładaliśmy, a na dodatek dostaliśmy całkiem duży rabat na wszelkie przyszłe zamówienia, zwłaszcza tak duże jak obecne.

Źródło: www.arpidruk.pl