Odgrodzenie placu siatką ogrodzeniową

Udało mi się podjąć tak dobrą inwestycję, że przez dłuższy czas aż nie mogłem w to uwierzyć! Nie dość, że teren był duży i położony z dala od miasta, to na dodatek tani jak barszcz. Dookoła był las i kilka domów. Dzieciaki często na placu się bawiły, ale zamierzałem tam sprowadzić maszyny.

Teren oddzielony solidną siatką ogrodzeniową 

siatki ogrodzenioweNie chciałem, żeby dzieciaki kręciły mi się po placu i musiałem jakoś cały teren odgrodzić. Płoty czy ogrodzenia nie wchodziły w grę, ponieważ teren był za duży a ja chciałem to zrobić niskim kosztem. Na dodatek nie chciałem, żeby plac był zasłonięty a montując płot do tego bym doprowadził. Najlepszym rozwiązaniem więc było ogrodzenie z siatki i takie zamierzałem zamontować. Interesowało mnie tylko solidne rozwiązanie, które nie pozwoli nikomu przedostać się na teren. Wybrałem się do kumpla, który w swojej ofercie posiadał siatki ogrodzeniowe i wiedziałem, że oferował tylko te najlepsze. Wiedziałem jakiej wielkości był plac i dzięki temu mogłem kupić odpowiednią ilość siatki ogrodzeniowej. Z uwagi na znajomość dostałem spory rabat i siatkę udało mi się kupić za naprawdę małe pieniądze. Siatkę zleciłem zamontować swoim pracownikom, gdyż i tak nie mieli co robić. Musiałem czekać na maszyny. Zapłaciłem im normalną stawkę. Siatkę ogrodzeniową zamontowali bardzo profesjonalnie, ponieważ się na tym znali. Dzięki temu miałem odpowiednio ogrodzony teren i dzieciaki już na niego nie wchodziły, żeby się bawić. To była najsłuszniejsza decyzja.

Dzięki temu, że miałem do dyspozycji tak ogromny teren, to mogłem pozwolić sobie na poważniejsze inwestycje. Moja wypożyczalnia sprzętu budowlanego cieszyła się ogromnym powodzeniem. Jako jedyny w okolicy świadczyłem tego typu usługi, które były stosunkowo tanie.