Organizacja imprezy nie jest prosta

Jeżeli planujemy jakąś uroczystość, nie ma nawet opcji, żeby o czymś zapomnieć. Wystarczy jeden maleńki błąd i wszystko inne również się wali – tak jak kostki domina idą jedna za drugą. Bycie dobrym organizatorem nie jest cechą każdego człowieka, więc albo ma się 'to coś’ albo trzeba naprawdę się spiąć, żeby mieć wszystko pod kontrolą.

Krzesła i krzesełka

Wypożyczalnia krzeseł PoznańWłaśnie planowałam imprezę urodzinową dla swojej mamy, która właśnie obchodziła równiutkie, pięćdziesiąte urodziny – były więc bardzo ważne i należało szczególnie je uczcić. Odbywały się one w Poznaniu i właśnie byłam na sali, odhaczając kolejne rzeczy z listy (bez której byłabym zgubiona, bo organizować przyjęć zupełnie nie potrafię). Jedzenie – jest, napoje – są, tort – również. Muzyka, prezenty, kwiaty, świeczki, odpowiednia ilość stołów, talerzy , sztućców i nakryć – tak. „Hej, a co z krzesłami?” – spytała nieśmiało moje siostra. do tej pory zajmująca się biało-różowymi dekoracjami Tak, oczywiście musiałam o czymś zapomnieć – nawet na liście ich nie było! Jak w ogóle mogłam zapomnieć o czymś takim? Przecież do imprezy zaledwie kilkanaście godzin, a ja nie mam gdzie posadzić gości! Nie wiem co bym zrobiła, gdyby nie wypożyczalnia krzeseł Poznań. Nie dość, że wszystko dostarczyli na miejsce, to jeszcze mogłam sobie wybrać takie pasujące do stołów, a bardzo obawiałam się, że to właśnie z tym będzie największy problem. Dzięki nim wszystko wyszło pięknie, a mama dziękowała nam kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt razy tamtego wieczoru. Mogę spokojnie powiedzieć, że uratowali mi tyłek.

Wniosek jest jeden – albo załatw lepszego organizatora imprez, jeśli wiesz, że sobie nie poradzisz, albo miej w pogotowiu numer do dobrej wypożyczalni krzeseł, która będzie na twoje wezwanie.