Otwarcie sklepu z używanymi sukienkami

W okolicy, gdzie zamieszkałam nie było ani jednego sklepu z odzieżą używaną, co mnie smuciło, bo lubiłam kupować odzież w takich sklepach. Zawsze były to ubrania wyjątkowe, których nikt inny nie nosił. Unikałam odzieży ze sklepów sieciowych, gdyż była ona ogólnie dostępna i nie wyróżniała się niczym wyjątkowym.

Sporo koktajlowych sukienek w ofercie sklepu

sklep z sukienkami koktajlowymiPodczas spotkania z przyjaciółką dużo rozmawiałyśmy i Olka namówiła mnie, by otworzyła własny sklep z odzieżą używaną. W sumie, to był całkiem niezły pomysł i wpadłam na pomysł, że będzie to sklep z sukienkami koktajlowymi, które będą używane. Wiele kobiet kupuje taką sukienkę na jedną imprezę a potem ją oddaje. Znałam dojście do takich sukienek i dlatego postanowiłam to wykorzystać. Możliwy był tylko zakup hurtowy sukienek koktajlowych, ale prowadząc sklep mogłam zamówić duże ilości. Lokal udało mi się znaleźć z łatwością, co usprawniło wszystko. Po sukienki pojechałam osobiście. Kupiłam ich ponad dwieście i zapłaciłam z góry. Kosztowały mnie grosze, ale były w idealnym stanie. Niektóre nawet miały jeszcze przyczepione metki i wiedziałam już, że na sprzedaży używanych sukienek koktajlowych dużo zarobię. Wszystkie sukienki przed sprzedażą oddałam do pralni, ponieważ chciałam je odświeżyć. Doczepiłam nowe metki z cenami, które nie były wygórowane. Klientki w kolejce ustawiały się do mojego sklepu, ponieważ oferta używanych sukienek koktajlowych przyciągnęła osoby z prawie całego miasta. Byłam zadowolona, że zdecydowałam się na ten krok i tak właściwie wszystko zawdzięczałam swojej przyjaciółce Olce, bo ona mi ten pomysł podsunęła. Sukienki doskonale się sprzedawały i regularnie składałam zamówienia. Wybór był ogromny a każda sukienka koktajlowa była inna, więc klientki miały mieć pewność, że nikt inny takiej sukienki nie założy. Sukienki występowały we wszystkich rozmiarach i każda kobieta znalazła dla siebie coś idealnego.

O moim sklepie głośno było w całym mieście i nic dziwnego. Posiadałam w ofercie sporo sukienek koktajlowych, które zawsze były modne. Klientki to doceniły i dlatego tak chętnie do mnie zaglądały. Z czasem poszerzyłam ofertę o inne ubrania damskie i to była doskonała decyzja, która przyczyniła się do jeszcze większego sukcesu, jaki osiągnęłam.