Pomoc uzyskana od doświadczonego rzeczoznawcy

 

Do Warszawy przyjechałem w celach biznesowych. Miałem spotkanie z kontrahentem, które przebiegło bardzo korzystnie. Byłem w dobrym nastroju i miałem kilka dni wolnego, które zdecydowałem się spędzić w stolicy i rozejrzeć za jakąś nową inwestycją, bo miałem wolne pieniądze.

Współpraca z rzeczoznawcą nieruchomości

rzeczoznawca nieruchomości warszawaNatrafiła mi się okazja kupna zabytkowej kamienicy. Planowałem otworzyć biuro w Warszawie i właściwie to była interesująca mnie oferta. Wydawało mi się jednak, że cena była zbyt wygórowana. Sprzedawca zalecił mi więc, abym zatrudnił rzeczoznawcę nieruchomości, który oszacuje wartość kamienicy. To był uczciwy układ, ponieważ podana przez rzeczoznawca cena miała wchodzić w grę. Wszystkim się zająłem osobiście, ponieważ wiedziałem gdzie stacjonował doświadczony rzeczoznawca nieruchomości Warszawa była mi znana, bo nie raz tutaj inwestowałem, co działało na moją korzyść. Zadzwoniłem do rzeczoznawcy, który jeszcze tego samego dnia znalazł dla mnie czas. Wyjaśniłem, że jestem przejazdem i potrzebna mi szybka wycena zabytkowej kamienicy. Rzeczoznawca pojawił się na miejscu o umówionej godzinie i zabrał do pracy. Byłem obecny przy tym, ponieważ miałem wiele pytań do tego człowieka. Chciałem, żeby cena z wyceny była niższa od tej zaoferowanej przez sprzedawcę i tak się stało. Co prawda nie była to tak duża kwota, ale dla mnie jednak satysfakcjonująca. Dogadałem się ze sprzedawcą a koszty usługi rzeczoznawcy wziąłem na siebie tak jak zadeklarowałem na początku.

Nieruchomość była zachowana w świetnym stanie i całkowicie wyremontowana w środku, dlatego nie musiałem podejmować dodatkowych inwestycji. Od razu mogło tam powstać biuro i organizację zleciłem swojej sekretarce, która doskonale wiedziała jak się zabrać do działania.

O rzeczoznawcy poczytasz http://www.estimus.com.pl