Poszukiwania elektryka z warszawy

Robiłem w mieszkaniu generalny remont. Dom był zaniedbany od wielu lat, dlatego porządne porządki bardzo mu się przydały. Większość remontu była już za mną, pozostała drobna wykończeniówka. Ponieważ zmieniałem też wystrój musiałem wywiercić kilka dodatkowych dziur w ścianie na obrazki i różne bibeloty. Traf chciał, że źle wybrałem miejsce dla jednego z nich. Wiercąc dziurę wiertarką przebiłem kabel elektryczny. Tego już nie potrafiłem naprawić sam i musiałem poprosić o pomoc fachowca.

Poszukiwania elektryka z Warszawy

elektryk w warszawie na śródmieściuPonieważ remont był już na wykończeniu, zależało mi aby jak najszybciej naprawić usterkę z możliwie jak najmniejszymi stratami. Potrzebowałem do tego fachowego elektryka. Wiedziałem, że jest jeden elektryk w warszawie na śródmieściu, który może mi pomóc. Kiedyś robił przegląd instalacji elektrycznej w mieszkaniu moich rodziców i wiedziałem o nim, że to świetny fachowiec. Profesjonalny i rzetelny. Bardzo skrupulatnie i dokładnie podchodzący do swojej pracy. Miałem do niego numer. Od razu zadzwoniłem i umówiłem się z nim na następny dzień. Dzisiaj i tak bym już wiele nie popracował, a że prądu nie było tylko w tym jednym pokoju byłem dobrej myśli. Następnego dnia z rana zjawił się elektryk Sprawdził bezpieczniki oraz obejrzał przewiercony kabel. Niestety nie obyło się bez kucia w ścianie. Elektryk musiał dostać się do większej ilości kabla, żeby wymienić uszkodzony kawałek. Dla mnie jednak najważniejsze było to, że nie musiał kuć ściany na całej szerokości, aż do bezpiecznika. Elektryk sprawdził z jakiego tworzywa mam instalację elektryczną i poszedł do sklepu elektrycznego kupić odpowiednie materiały. Cała wymiana poszła szybko. Elektryk działał bardzo sprawnie. Po skończeniu sprawdził jeszcze raz stan instalacji. Niedawno była wymieniana także nie było z nią najmniejszego problemu. 

Udało mi się bardzo szybkie naprawić tą usterkę. Dodatkowym atutem jest fakt, że elektryk ten wykonuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Mieszka niedaleko mnie, także zawsze bardzo szybko się zjawia. Jestem zadowolony z jego usług. Po jego naprawach nie miałem nigdy problemu z instalacją elektryczną. Do swoich napraw używa sprzętu najlepszych producentów i przede wszystkim wie, jak się nimi odpowiednio posługiwać.