Poszukiwania podwieszanych zlewozmywaków

 

Ostatnio pękła mi rura w kuchni. Hydraulik zakręcił tymczasowo wodę i powiedział, że konieczny jest solidny remont. W związku z tym, postanowiłam że wymienię także zlew w kuchni. Poprzedni, tak samo jak rury pod nim był już bardzo stary i miałam z nim same problemy. Tym razem, zależało mi na tym, żeby kupić produkt który będzie trwały i wytrzymały. W celu jego zakupu udałam się do polecanego i renomowanego sklepu z artykułami gospodarstwa domowego.

Kupno trwałego, podwieszanego zlewozmywaka

trwały zlewozmywak stalowy podwieszanyOkazało się, że mam bardzo duży wybór tego typu urządzeń. Ponieważ mam w domu zmywarkę i większość naczyń tylko opłukiwałam zdecydowałam, że najlepszy będzie dla mnie zlewozmywak jednokomorowy. Bardzo spodobały mi się te z okrągłymi komorami, ponieważ uznałam, że taki opływowy kształt przyczyni się do tego, aby z łatwością można było zachować czystość zlewu. Wciąż nie wiedziałam jednak na który konkretnie model się zdecydować. W końcu podszedł do mnie sprzedawca, i zapytał się mnie, czy może w czymś pomóc. Powiedziałam mu, czego konkretnie potrzebuje, a on od razu pokazał mi kilka modeli zlewów, które mogłyby mi się spodobać i sprostałyby moim oczekiwaniom. Ostatecznie, zdecydowałam się na trwały zlewozmywak stalowy podwieszany. Ekspedient zapewnił mnie, że stalowe zlewy są najlepsze, ponieważ są odporne na różne uszkodzenia, w tym uszkodzenia mechaniczne takie jak uderzenia, zadrapania czy na przykład przejechanie do nich nożem lub innym ostrym narzędziem. Stal jest na tyle solidnym tworzywem, że po takich sytuacjach, nie pozostają na niej nawet najmniejsze ślady. Dużą jej zaletą jest także odporność na nagłe zmiany temperatury. Bez problemu można więc odcedzać do zlewu ziemniaki czy makaron i zlew na pewno się nie zacznie się wyginać czy deformować. Zdecydowałam się na zakup tego zlewu również dlatego, że był aktualnie dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie.

Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Zakupiony przeze mnie zlewozmywak okazał się bardzo wygodny i praktyczny. Szczególnym ułatwieniem był dla mnie korek z sitkiem, dzięki któremu żadne większe resztki jedzenia nie spłynęły do rur i nie spowodowały, że rury zaczęły się zatykać. W związku z tym zlew okazał się bardzo wytrzymały i trwały, czyli dokładnie tak jak chciałam.