Potrzebowałem wiaty na samochód

Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Zajmuję się przewozem różnych paczek oraz przedmiotów. Jednym słowem jestem prywatnym kurierem na wynajem. Na początku nie było kolorowo, ale z czasem dzięki wysokiej jakości obsługi oraz terminowym dostawom dostawałem coraz więcej zleceń. Od jakiegoś czasu zleceń jest tyle, że sam nie daje sobie z nimi rady.

Poszukiwania wiat samochodowych

wiaty samochodowePostanowiłem rozszerzyć swoją działalność o drugiego kierowcę. Zanim jednak go zatrudnię, musiałem kupić drugi samochód, którym pracownik by rozwoził zamówienia. Największą zagwozdką było gdzie trzymać nowe auto. Do garażu, się nie zmieści, już i tak ledwo mieszczę w nim samochód prywatny oraz służbowy. Mój znajomy polecił mi rozważenie wiaty na samochód. Rozwiązanie nie wydawało się głupie, samochód jest bezpieczny, można zostawić go z towarem na pace i nikt się do niego nie dobierze, nie grozi mu żaden grad czy inne wypadki losowe związane z pogodą. No i najważniejsze jest to tanie rozwiązane i w razie potrzeby łatwo można taką wiatę zdemontować. Od razu zabrałem się za poszukiwania firmy, która zajmuje się produkcją i montażem takich wiat. Wyniki wyszukiwania frazy wiaty samochodowe przekroczyły moje oczekiwania. Nie spodziewałem się, że jest tak wiele firm oferujących popularne „blaszaki” w mojej okolicy. Po krótkim zapoznaniu się z ofertą kilku z nich wybrałem, tę z najbardziej przystępną ceną.

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów pozostało tylko czekać na przyjazd ekipy montażowej. Całe zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, po kilku dniach na moim podwórku obok garażu stała nowa wiata. Nowo zakupiony samochód idealnie się w niej mieścił wraz z zapasem miejsca. Teraz pozostało wybrać najlepszego kandydata na kierowcę z nadesłanych CV.