Premierowe imprezy ze świata Warhammera

Będąc jedynym sklepem w okolicy, urządzającym regularne turnieje najpopularniejszych gier bitewnych, w ciągu kilku miesięcy dorobiliśmy się stałej klienteli. Warsztaty i turnieje przyciągały zarówno starych wyjadaczy, jak i nowych graczy, dopiero zaczynających kompletować swoje armie, i coraz częściej to do tych drugich kierowane były tematy imprez.

Imprezy premierowe Warhammera

WARHAMMER premieryGier bitewnych, zarówno tych, które przedstawiały potyczki niewielkich oddziałów jak i bitwy ogromnych armii było naprawdę dużo. Jednak od przeszło trzydziestu lat, najpopularniejszym systemem był wciąż Warhammer premiery zwykle miały miejsce regularnie, i co chwila wypuszczane były nowości. Czy były to dodatki do istniejących armii czy też całkowicie nowe, dotychczas nieznane frakcje, fani zawsze mogli liczyć na coś nowego. Dlatego też, tematów na eventy turniejowe i warsztaty mieliśmy zawsze pod dostatkiem, bo większość z nich była bazowana na najnowszych seriach modeli i scenariuszach, jakie pojawiały się w danym momencie. Od inwazji upiorów i nieumarłych, po zmagania ludzi z zielonoskórymi orkami, nigdy nie brakowało nam inspiracji, będących jednocześnie zachętą dla nowych graczy. Bitwy z udziałem dziesiątek figurek nie tylko wyglądały naprawdę imponująco, ale wymagały również strategicznego myślenia i nierzadko współpracy graczy walczących po tej samej stronie.

Innym razem, ci sami gracze pokazywali młodszym kolegom metody i techniki malowania najróżniejszych elementów, pasujących niemal do każdego modelu przy odrobinie kreatywności. To właśnie gracze stawali się powoli największą promocją sklepu, samemu uczestnicząc aktywnie we wszystkich eventach i warsztatach. Niejednokrotnie nawet sami wychodzili z inicjatywą prowadzenia lekcji malowania różnymi technikami.