Producenci filmów o charakterze instruktażowym

Nasza firma posiada wykwalifikowanych headhunterów, którzy aktualnie poszukują osób, które dobrze czują się przed kamerą i obdarzone są umiejętnościami aktorskimi. Jesteśmy młodym zaangażowanym zespołem i nie wymagamy wykształcenia kierunkowego do pracy przy filmach instruktażowych.

Reżyser, aktor, kamerzysta — twórcy filmu instruktażowego

filmy instruktażoweDostajemy dużą ilość zleceń na wykonanie filmów instruktażowych, w celu promowania usług naszych zleceniodawców. Chcemy ciągle się rozwijać i wierzymy w talenty, nie tylko w wykształcenie kierunkowe. Mnóstwo ludzi posiada kompetencje, które nie zostały wydobyte i nie mają o nich pojęcia. Zdolności aktorskie bardzo często pozostają w ukryciu, a do filmów instruktażowych nie muszą być one profesjonalne. Filmy, które realizujemy, polegają na wcieleniu się w eksperta branży jednego z naszych zleceniodawców i opowiedzenie o danej usłudze czy montażu, na filmie trwającym o 5 do 20 minut. Filmy instruktażowe nagrywamy w przystosowanym do tego studiu lub w plenerze zależnie od pasującej do otoczenia tematyki. Treści tworzone są przez naszych reżyserów, a doświadczeni kamerzyści dbają o to, by film oprócz charakteru instruktażowego zachował podstawowe walory estetyczne i prawidłową jakość. Realizowane przez nas filmy stanowią też świetną okazję do promowania swojego wizerunku i szlifowania umiejętności aktorskich. Po kilku filmach instruktażowych można nabrać pewności podczas grania przed kamerą oraz zwiększyć szansę na to, że zostanie się zauważonym.

Mogą stanowić okazję do sprawdzenia samego siebie. Jeśli na przykład mamy wątpliwości co do wyboru szkoły aktorskiej i nie jesteśmy pewni co do swoich kompetencji, podczas takiej pracy fachowcy, w postaci reżyserów i kamerzystów udzielą nam informacji zwrotnej z profesjonalnego poziomu.