Renowacja i naprawa pomp CAT

Firma produkująca pompy Cat jest obecnie jedną z czołowych firm produkujących maszyny budowlane, górnicze, agregaty prądotwórcze i silniki wysokoprężne Diesla oraz turbiny gazowe. Posiada w ofercie blisko 400 różnych produktów, a fabryki zlokalizowane są na terenie Stanów Zjednoczonych, Europy, Indii i Rosji, a także w Polsce. Maszyny i urządzenia są wszechstronnie stosowane w przemyśle na całym świecie.

Regeneracja pomp CAT

naprawa pompy CATZe względu na dużą popularność urządzeń na polskim rynku istnieją firmy specjalizujące się w naprawach urządzeń i podzespołów pojazdów Cat. Najczęściej dochodzi do napraw i regeneracji pomp. Skuteczna i opłacalna naprawa pompy Cat obejmuje najczęściej regenerację podzespołów wtryskowych. Wykonywane są kompleksowe usługi naprawy wszystkich elementów. Firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu profesjonalnych napraw podzespołów Diesla stosowanych w silnikach wysokoprężnych Caterpillar. Posiadają narzędzia umożliwiające diagnostykę i testy oraz wszechstronnie wykształconych i doświadczonych pracowników dokonujących napraw. Najczęściej wykonywane są naprawy pomp wtryskowych rzędowych, rotacyjnych, pompowtryskiwaczy mechanicznych i elektronicznych. Wszystkie usługi obejmują pełny zakres regeneracji oraz montaż. Ceny uzależnione są od modelu pompy oraz zużycia poszczególnych podzespołów i elementów. Usługi objęte są gwarancją.

Niezależnie od modelu pompy uszkodzenia dotyczą z reguły ciągle tych samych podzespołów narażonych na zużycie materiałów i zatarcia. Systematyczna konserwacja urządzeń pomaga zniwelować niepożądane zjawiska związane z użyciem materiałów i uszkodzeniem wszystkich podzespołów. W tym samym nie generują kosztów związanych z naprawą lub zakupem nowego urządzenia. Naprawy i regeneracja pomp są możliwe na terenie całego kraju, a wiele firm zajmuje się demontażem, regeneracją i ponownym montażem modułów.