Sesje biznesowe w Warszawie

Już od dziecka przejawiałam spore talenty artystyczne. Z początku namiętnie  rysowałam, kiedy jednak z okazji komunii świętej dostałam od ojca chrzestnego prawdziwy aparat fotograficzny – lustrzankę, przerzuciłam się na fotografię. Od tego momentu aparat stał się niemalże przyklejony do mojej ręki i oka, fotografowałam wszystko ci się dało, a mama tylko cały czas narzekała, że musi mi nieustannie kupować nowe klisze (chociaż chyba w głębi ducha była zadowolona, że znalazłam pasję).

Profesjonalne sesje biznesowe

sesje wizerunkowe WarszawaPonieważ nie wyobrażałam sobie życia i pracy bez fotografii, na studia wybrałam oczywiście fotografię na uczelni artystycznej. Na studia dostałam się bez żadnego problemu, miałam bowiem całkiem niezłe zdolności. Na studiach szło mi naprawdę świetnie, wykładowcy bardzo mnie chwalili. Sporo się nauczyłam, dlatego po studiach od razu postanawiałam otworzyć swój własny biznes związany z fotografią. Nie bardzo wiedziałam jednak z początku , czym miałabym się zajmować. Skrycie liczyłam na znalezienie jakiejś niszy. I rzeczywiście się udało – postanowiłam robić zdjęcia dla biznesu. Takie zdjęcia były bardzo popularne na zachodzie, jednak w Polsce w owym czasie fotografia biznesowa dopiero raczkowała. Dlatego z moim pomysłem na biznes trafiłam idealnie – firmy były bardzo zainteresowane robieniem zdjęć biznesowych, interesowały je również sesje wizerunkowe Warszawa w tym czasie była miastem, w którym działało niewielu fotografików specjalizujących się w fotografii biznesowej. Dlatego bez przesady mogę powiedzieć, że byłam rozchwytywana. Klienci bardzo chwalili realizowane przez mnie sesje, bardzo podobały im się robione przeze mnie zdjęcia, a ponieważ nie za bardzo miałam konkurencję, mogłam na robieniu zdjęć sporo zarobić. To były naprawdę wspaniałe czasy dla wszystkich zajmujących się robieniem sesji wizerunkowych oraz innych zdjęć biznesowych.

Już od dłuższego czasu fotografia biznesowa oraz różnego rodzaju sesje wizerunkowe przeżywają swój boom. Coraz więcej firm poszukuje profesjonalnych fotografów, którzy wykonają dla nich zdjęcia biznesowe, które następnie zostaną wykorzystane w przeróżnych celach. Oferta takich usług jest obecnie bardzo szeroka, dlatego każda z firm zainteresowanych tego typu usługami ma w czym wybierać.