Skuteczny wypełniacz Neauvia Intense

 

W obronie młodego wyglądu i zdrowej cery stosuje się preparaty i zabiegi upiększające. Panie coraz częściej sięgają po nowoczesne kosmetyki umożliwiające szybki efekt odmłodzenia i zlikwidowania objawów starzenia skóry. W tym celu stosuje się iniekcje z botoksu i wypełniaczy oraz szereg innych innowacyjnych zabiegów. Najbardziej popularnym wypełniaczem jest kwas hialuronowy. Ma naturalne pochodzenie i występuje w organizmie człowieka. Jest łatwo przyswajalny, a odpowiednią forma chemiczna potrafi zdziałać cuda.

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

neauvia intenseWiele preparatów powstaje z użyciem najczystszego źródła kwasu hialuronowego pochodzącego z bakterii Bacillus Subtilis. Dodatkowo kwas hialuronowy jest sieciowany przy użyciu polimerów i innych substancji. Do profesjonalnych preparatów zalicza się Neauvia Intense, która jest jednym z najlepszych wypełniaczy na rynku. Wypełniacz jest łatwo adoptowany w tkance, a kwas hialuronowy skutecznie oddziałuje na procesy zachodzące w w skórze. Optymalne stężenie kwasu pozwalał uzyskać po iniekcji naturalny wygląd i efekt. Twarz nie przypomina maski pozbawionej mimiki, jest naturalna i odmłodzona. Substancja jest powoli uwalniana i dzięki temu nie dochodzi do szybkiej biodegradacji. Ma to wpływ na długotrwały rezultat zabiegu. Dzięki Neauvia Intense można skorygować głębokie zmarszczki oraz bruzdy nosowo-wargowe, wymodelować policzki, podbródek i nos, a także odpowiednio konturować owal twarzy. Preparat może być stosowany przy cerach dojrzałych, gdzie stopień starzenia jest niezwykle zaawansowany, a inne kosmetyki i preparaty nie przyniosły zadowalających rezultatów. Usieciowany kwas hialuronowy jest niezwykle skutecznym związkiem oddziałującym intensywnie na włókna kolagenowe i fibroblasty znajdujące się w tkankach skóry. Poprzez uzupełnienie niedoborów występujących w tkankach pobudzone zostają procesy regeneracyjne i metaboliczne. Skóra jest lepiej odżywiona, a dzięki mikrokrążeniu nabiera promiennego i świetlistego wyglądu. Systematyczne powtarzanie zabiegu umożliwia osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów wizualnych.

Zabiegi wykonywane są w gabinetach medycyny estetycznej przez doświadczonych kosmetologów lub lekarzy, którzy poprzez odpowiednią aplikację preparatu poprawiają wygląd. Ceny zabiegów uzależnione są od ilości zaaplikowane preparatu oraz prestiżu salonu kosmetycznego. Jedna ampułka preparatu kosztuje zazwyczaj około 600 zł. Neauvia to jeden z najnowocześniejszych kosmetyków profesjonalnych stosowanych w wolumetrii twarzy i korekcji głębokich zmarszczek. Przeznaczony jest do cer dojrzałych, gdzie procesy starzenia doprowadziły do degeneracyjnych zmian w obrębie tkanek skóry. Zabiegi są niezwykle bezpieczne, a miejsca poddawane iniekcji mogą być znieczulone.

Więcej informacji o Neauvia Intense dostępnych jest na: https://dermafillers.pl/