Smaczny catering na przyjęcie urodzinowe

Już za tydzień odbędzie się wielkie przyjęcie w moim domu z okazji czterdziestych urodzin męża. Zaprosiłam całą rodzinę, najbliższych przyjaciół i współpracowników. Mąż nic o tym nie wie, dlatego chcę, aby pozostało to tajemnicą do samego końca. Będzie to wspaniała niespodzianka dla niego, a przynajmniej mam taką nadzieję. Musze znaleźć smaczny catering na tę okazję, bo nie zamierzam gotować dla czterdziestu osób.

Bogata oferta firm cateringowych z Bydgoszczy

catering bydgoszczJeśli chodzi o to, jakie potrawy ma zawierać catering, to powinna być to kuchnia polska. Na pewno chcę zamówić bigos, gołąbki, żurek i pierogi ruskie. Nie wyobrażam sobie też, aby na stole nie pojawiła se sałatka jarzynowa i galareta wieprzowa. Mąż przepada za tymi daniami, a ja chcę, aby był zadowolony z przyjęcia. Zamówię dwóch kelnerów, którzy będą obsługiwać gości przy mobilnym barze oraz podawać potrawy. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i wpiszę frazę:,,catering Bydgoszcz kuchnia polska”. Uzyskałam cztery wyniki, więc jest w czym wybierać. Zapoznałam się dokładnie z menu poszczególnych firm cateringowych w Bydgoszczy i zdecydowałam się na jedną z nich. Ta firma cateringowa oferuje oprócz dań także obsługę kelnerską, co mi bardzo odpowiada. Będą podawane takie dania jak bigos, barszcz, pierogi ruskie, flaki i gołąbki w sosie pomidorowym. Wieczorem pojawi się ciasto drożdżowe, sernik oraz kawa. Jeśli chodzi o alkohol, to muszę sama o niego zadbać. Kupię dwadzieścia butelek wódki i dziesięć wytrawnych win z najwyższej półki. Zapłacę za catering cztery tysiące złotych, ale mogę liczyć na zniżkę, jeżeli posiadam swoje sztućce i zastawę stołową. Firma cateringowa oferuje swoją zastawę, ale wtedy w grę nie wchodzi żadna promocja. Mam tylko nadzieję, że moja zastawa porcelanowa nie zostanie zniszczona.

Do jutra muszę wpłacić zaliczkę w wysokości tysiąca pięciuset złotych. Niestety, jeżeli zrezygnuję z usług firmy cateringowej, wtedy zaliczka przepadnie. Mam jednak nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie. Resztę kwoty mam wpłacić najpóźniej tydzień po imprezie urodzinowej. Uzyskałam zniżkę w wysokości pięciuset złotych, co mnie ogromnie cieszy. Myślę, że mąż będzie zadowolony z tego prezentu urodzinowego, w końcu wydam na niego wszystkie swoje oszczędności.