Szybka i dokładna lokalizacja psa

Miłośników psów mamy wokół nas naprawdę wiele. Troszczymy się o nasze zwierzaki najlepiej, jak potrafimy. Przyznać jednak trzeba, że czasem jednak wystarczy krótka chwila nieuwagi, czy też niekorzystne okoliczności, aby nasz psiak zaginął. Do tej pory najpopularniejszym sposobem poszukiwań było rozwieszanie ogłoszeń, czy też pytanie sąsiadów, czy nie zauważyli naszej zguby. Obecnie technologia rozwinęła się znacznie bardziej.

Z lokalizatorem łatwo znajdziemy naszego psa

garmin - lokalizator dla psa z obrożąZnalezienie psa nie musi już stanowić żadnego problemu, ponieważ mamy urządzenia lokalizujące, które pozwalają bardzo dokładnie określić, gdzie obecnie znajduje się nasz pies. Urządzeń takich na rynku jest bardzo wiele, jednak najchętniej wybierana jest marka Garmin – lokalizator dla psa z obrożą tej firmy jest naprawdę precyzyjny i pozwala w kilka chwil określić położenie psa. Jego zaawansowane funkcje pozwalają także w czasie rzeczywistym śledzić jego trasę, a także wyświetlają wcześniejszą jego drogę. Pozwala to na szybkie odnalezienie psa. Nadajnik działa na GPS i z dokładnością do kilku metrów pokazuje nam pozycję naszego psiaka. Ogromną zaletą takiego lokalizatora jest fakt, że możemy z jednym urządzeniem połączyć do dwudziestu różnych obroży. Pozwala to więc na śledzenie nawet dwudziestu zwierzaków jednocześnie. Lokalizator jest wielkości telefonu komórkowego, w związku z czym możemy mieć go zawsze pod ręką, a także zabierać na spacery. Posiada jasny, wyraźny ekran, na którym trasy poszczególnych psów naniesione są na mapę. Mapy są regularnie aktualizowane, w związku z czym naniesione są na nich wszelkie nowe drogi, budynki, czy też zmiany ruchu. Lokalizator z obrożą możemy kupić w zestawie lub też oddzielnie. Jeśli więc jesteśmy posiadaczami jednego lokalizatora z obrożą, a zostaliśmy właścicielami nowego psa to wystarczy, ze dokupimy jedynie obrożę.

Obroże dostępne są w wielu kolorach, a wyglądem nie różnią się od tradycyjnych obroży. Nadajnik ukryty w obroży jest wodoodporny, więc nawet jeśli nasz pies będzie uciekał w deszczy to bez przeszkód uda się nam go odnaleźć. Odporny jest on również na niską temperaturę, więc ogromne mrozy nie są mu straszne. Jeśli zaś chodzi o cenę za lokalizator to nie jest ona tak wysoka, jak mogłoby się nam wydawać.