Wielofunkcyjna drukarka DYMO

Niedawno otworzyłam swój internetowy butik, który bardzo szybko zaczął cieszyć się sporym zainteresowaniem ze strony klientek, które doceniały moje unikatowe wyczucie szyku. Projektowane przeze mnie ubrania spotkały się z tak dużym zainteresowaniem, że z czasem mogłam pozwolić sobie na zainwestowanie większych środków w rozwój mojej działalności. W pierwszej kolejności postanowiłam zakupić wielofunkcyjną drukarkę, która umożliwiłaby wydruk zaprojektowanych przeze mnie etykiet.

Możliwości drukarki służącej do drukowania etykiet

drukarka dymoZ racji tego, że nie posiadam zbyt dużego rozeznania jeśli chodzi o specyfikację sprzętów typowo technicznych, postanowiłam zabrać na zakupy mojego syna, który dysponował znacznie większą wiedzą o drukarkach. Kiedy byliśmy już w sklepie moją uwagę od razu zwróciła nowoczesna, wielofunkcyjna drukarka DYMO, którą tego dnia można było nabyć w niezwykle atrakcyjnej cenie. Produkt ten posiadał estetyczny, opływowy kształt, który od razu przypadł mi do gustu. Jak jednak wiadomo, estetyczny wygląd nie zalicza się do najważniejszej cechy, którą powinna posiadać drukarka etykiet. Uprzejma ekspedientka poinformowała nas o tym, że model ten umożliwia nie tylko drukowanie etykiet, ale również ich projektowanie. Podczas jej użytkowania możemy bowiem korzystać z ponad stu różnych stylów – estetyczne, zróżnicowane szablony miały jeszcze bardziej ułatwić to zadanie osobom niedoświadczonym. Co najważniejsze jednak wszystkie dostępne etykiety możemy wówczas przeglądać bezpośrednio na ekranie drukarki, co pozwala nam zaoszczędzić sporo cennego czasu, który w innym wypadku musielibyśmy przeznaczyć na podłączanie drukarki do komputera. Drukarka DYMO posiadała również tryb oszczędzania energii, za który odpowiadał automatyczny tryb czuwania. 

Tak zachęcona, zdecydowałam się zakupić ową drukarkę, która okazała się bardzo poręczna. Wydrukowane etykiety dołączałam do zaprojektowanych przeze mnie ubrań, które dzięki temu prezentowały się jeszcze lepiej w paczkach. Na etykietach umieściłam m.in. szczegółowe informacje na temat składu materiałów oraz prosty i przystępny instruktaż, który mówił o tym jak należy czyścić daną odzież. Zaprojektowane przeze mnie etykiety bardzo przypadły do gustu moim klientkom, co niezwykle mnie ucieszyło.