Wirtualne biuro w Krakowie

Już podczas studiów, kiedy zbierałam moje pierwsze doświadczenia zawodowe, zrozumiałam, że praca w czyjejś firmie nie jest moim powołaniem. dlatego kiedy tylko skończyłam studia, postanowiłam ruszyć z własną działalnością. Otworzyłam firmę zajmującą się pisaniem wniosków o różne dotacje i granty. Okazało się, że popyt na moje usługi był całkiem duży, firma więc działa bardzo prężnie, a ja nie narzekam na brak pracy.

Wirtualne biuro dla biznesu

kraków - wirtualne biuro dla firmPraca jest bardzo ciekawa i bardzo  jestem zadowolona z decyzji, którą podjęłam. Pracuję w domu, sama jestem sobie szefem, więc to ja, a nie nikt inny decyduję o tym ile i kiedy będę pracować. Czasem mam więcej wolnego czasu, czasem, kiedy zbliża się moment złożenia wniosków, muszę nieco przysiąść. Nie potrzebuję stałego biura, w domu mam odpowiedni kącik do pracy. Jednak zdarza się czasem, że muszę odbyć spotkanie z klientem, albo podać adres do korespondencji, pod którym zarejestrowana jest firma. Zdecydowałam, że w tym celu wynajmę biuro wirtualne, ponieważ tak będzie dla mnie o wiele wygodniej, a również z punktu widzenia klientów na pewno moja firma będzie prezentować się bardziej profesjonalnie. Pracuję i mieszkam w mieście Kraków – wirtualne biuro dla firm nie było więc trudne do znalezienia, ponieważ jest tutaj cała masa firm oferujących wynajem tego typu biura. Usługa wynajmu obejmuje możliwości zarejestrowania firmy pod danym adresem. Firma, od której ja wynajmuję biuro udostępnia również salę konferencyjną cztery razy w miesiącu na ewentualne spotkania biznesowe. jest to to dla mnie układ idealny, ponieważ taka ilość dni całkowicie mu wystarcza, gdybym planowała więcej spotkań, wynajem sali byłby dodatkowo płatny. Koszt wynajmu wirtualnego biura jest bardzo niewielki i mogę odliczyć go od podatku, więc bardzo kalkuluje mi się korzystanie z tej usługi.

Wynajem wirtualnego biura jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu firm, które nie posiadają stałej siedziby, ponieważ usługi są na przykład świadczone  domu. Jest to bardzo wygodna sprawa, koszt wynajmu takiego biura w bardzo dobrej lokalizacji jest niewielki, a można dzięki temu korzystać z dużej ilości udogodnień. Wiele firm udostępnia nawet kilka razy w miesiącu salę konferencyjną na ewentualne spotkania z klientami.