Wizualizacja przekonała nas do zakupu domu

Jestem rok po ślubie. Do tej pory mieszkaliśmy u moich rodziców na górze i odkładaliśmy pieniądze na nasz wspólny dom. Moi rodzice są bardzo mili i fajnie nam się z nimi mieszkało ale chcielibyśmy mieć swój własny kąt. Przez ostatnie tygodnie oglądaliśmy sporo domów jednorodzinnych. Mamy już mniej więcej świadomość co nam się podoba i w jakiej okolicy chcielibyśmy zamieszkać. Mamy również ograniczony budżet,  w którym musimy się zmieścić. 

Kupiliśmy dom dzięki pięknej wizualizacji

domy z wizualizacją wnętrzNie chcemy dużego domu. Zależy nam na trzech pokojach osobnym salonie, kuchni i łazience. Kontaktowaliśmy się z trzeba agencjami. Trafiliśmy na bardzo miłe osoby, które znały się na swojej pracy. Powiedzieliśmy jakie domy nam się podobają i dzięki temu mogliśmy oglądać tylko takie nieruchomości, które spełniają nasze oczekiwania. Domy z wizualizacją wnętrz mogliśmy najpierw zobaczyć sobie w domu. Pracownicy przesyłali nam oferty na pocztę internetową i dzięki temu mogliśmy już w domu zobaczyć sobie co warto zobaczyć na żywo. Niestety nie wszystkie domy w sprzedaży posiadały wizualizację a uważam, że w tych czasach to jest podstawa. Dobra wizualizacja pomaga w podjęciu ostatecznej decyzji. My dzięki pięknej wizualizacji zdecydowaliśmy się na zakup domu jednorodzinnego niedaleko moich rodziców. Zawsze podobała mi się ta okolica i chciałam tu mieszkać. Poza tym moi rodzice są coraz starsi więc pomoc i towarzystwo jest jak najbardziej wskazane.

Wizualizacja domu jednorodzinnego pomogła nam wyobrazić sobie jak możemy urządzić nasze wnętrze. Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie mebli, które znalazły się w projekcie. Dzięki temu dom był przestronny i bardzo funkcjonalny. Nie był zagracony a  na spokojnie pomieściliśmy wszystkie nasze rzeczy. Byłam bardzo zadowolona z zakupu naszego wymarzonego domu.