Wygodne buty na wesele

Trzy miesiące temu zostałam zaproszone przez moją bliską koleżankę z dawnych lat na wesele. Od tego czasu poszukuję kreacji oraz butów, które będą wygodne i pozwolą mi przetańczyć całą noc. Przejrzałam mnóstwo różnego rodzaju stron w poszukiwaniu idealnej kreacji oraz obuwia. Okazuje się, że to co ładne nie zawsze idzie w parze z wygodą. 

Wkładki do butów na szpilce

wkładki żelowePo wielu poszukiwania, w końcu w jednym ze sklepów stacjonarnych znalazłam buty, które będą mi pasować do wcześniej zakupionej przez internet sukienki. Jeszcze większą niespodzianką niż znalezienie butów było to, że są one przecenione o pięćdziesiąt procent, więc żal nie dokonać zakupu. Jako, że buty są na dość wysokiej szpilce to będę zmuszona zakupić wkładki żelowe, żeby zapobiec ślizganiu się stopy w obuwiu, tym bardziej, że buty są z odkrytym palcem. Nie jestem tylko do końca pewna czy będą one wygodne, ale w końcu wesele to tylko jedna noc. I tak każdy po dwunastej zdejmuje buty i tańczy na boso. Przynajmniej tak było na poprzednich weselach, na których się bawiłam. Poza tym wkładki żelowe na pewno ustabilizują moją stopę dzięki czemu nie będzie ona się ślizgać a co za tym obcierać palców. Buty są w kolorze ciemnej czerwieni. Moja kreacja jest czarna, a duże czerwone maki, więc ten kolor świetnie się dopasuje do całości. Sama sukienka jest typu maxi, więc nawet w przypadku gdy ściągnę buty bo będą niewygodne to i tak mało kto to zauważy. Najważniejsze jest, żeby zakupiła wkładki żelowe bo bez tego będzie źle. 

Wesele zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio na imprezę rodzinną postanowiłam założyć zakupione obuwie, żeby przetestować jego wygodę oraz je rozchodzić. Okazuje się, że moje buty są całkiem wygodne. Wkładki żelowe rzeczywiście zapobiegają ślizganiu się stopy. Mam nadzieję, że podczas tańca również się sprawdzą.