Wygrany przetarg na montaż lamp ulicznych

Zajmowałem się oświetleniem i byłem świetny w swojej branży. współpracowałem z urzędami, spółdzielniami mieszkaniowymi a nawet osobami prywatnymi. Potrafiłem dla każdego dopasować odpowiednie rozwiązanie i każdy mój klient zawsze był zadowolony z moich usług.

Zamontowanie najlepszych lamp ulicznych

lampa uliczna led 100wKiedy spółdzielnia ogłosiła przetarg na montaż lamp ulicznych, to początkowo nie chciałem brać w nim udziału. Nie miałem czasu na tak duże zlecenie. Sekretarka jednak uświadomiła mi jakie zyski mogę osiągnąć i tylko dlatego się zdecydowałem. Złożyłem dokumenty i udało mi się wygrać przetarg. W mojej ocenie do oświetlenia najlepiej nadawała się  lampa uliczna LED 100W i taką zaoferowałem w swoim zgłoszeniu. Nie raz montowałem tego typu lampy i miałem świadomość, że były one najlepsze i co ważne, niezawodne. Do zamontowania było dwadzieścia lamp na ulicy, gdzie wybudowane zostały nowe bloki przez spółdzielnię mieszkaniową. Zabrałem ze sobą do tej roboty swoich najlepszych ludzi, gdyż zależało mi na szybkiej realizacji. Po każdej stronie ulicy zamontowanych zostało po dziesięć lamp ulicznych, które idealnie wszystko oświetlały. Miejsce ich montażu wybrałem osobiście, ponieważ znałem się na tym najlepiej a nie było czasu na żadne błędy. Moja oferta może i do najtańszych nie należała, jednak oferowałem profesjonalne usługi i pomoc w kwestii późniejszych ewentualnych napraw. Dzięki moim lampom ulicznym cała okolica została odpowiednio oświetlona.

Od tamtego czasu regularnie brałem udział w tego typu przetargach, ponieważ przynosiły one spore zyski mojej firmie. Z czasem zajmowałem się nie tylko oświetleniem ulicznym, ale też oferowałem rozwiązania do dużych hal, kompleksów handlowych czy domów towarowych. Byłem znany w całym mieście.