Wynajęcie magazynów samoobsługowych

Byłem właścicielem kilku lokali użytkowych, które wynajmowałem na korzystnych warunkach. Nie zamierzałem na tym poprzestać i inwestowałem dalej. Nadarzyła się okazja, by nabyć magazyn, który miał być wystawiony na licytację komorniczą. Wziąłem w tym udział i wygrałem.

Dobra cena za wynajęcie magazynów samoobsługowych

magazyny samoobsługowe poznańW ostatnim czasie coraz więcej ludzi decydowało się na magazyny samoobsługowe, które były chętnie kupowane. Uznałem, że ten stary magazyn właśnie na taki przerobię. Zamierzałem go wynająć za dobre pieniądze, bo lokalizacja była wręcz idealna, gdyż w pobliżu znajdowały się inne magazyny samoobsługowe Poznań pod tym względem był mocno rozwiniętym miastem i dlatego wiele firm chętnie się przenosiło do tego miasta. Z magazynów samoobsługowych jednak korzystały nie tylko duże firmy, ale również te mały, czy nawet osoby prywatne. Magazyn, który kupiłem dało się przerobić w taki sposób, że było w nim ponad sto magazynów samoobsługowych do dyspozycji. Prace trwały kilka miesięcy, ale wszystko musiałem w środku przerobić. Ogłoszenie jednak wystawiłem w czasie prac, bo zależało mi na tym, by szybko wynająć wszystkie magazyny samoobsługowe. Jak się okazało, chętnych nie brakowało. Zanim magazyny były gotowe do oddania, to już wszystkie udało mi się wynająć. Oferowałem dobrą cenę, która na tle innych wynajmujących tego typu lokale była wyjątkowo atrakcyjna. Miałem świadomość, że trochę czasu upłynie zanim zacznę na tym wynajmie zarabiać, ale mogłem sobie na to pozwolić.

Poznań był miastem, który dawał mi ogrom możliwości, dlatego inwestycje wszelkiego typu poczyniłem tylko w tym konkretnym mieście. Kupiłem jeszcze wiele lokali, które po wyremontowaniu wynajmowałem. Klientów nigdy nie brakowało i dobrze na tym zarabiałem.