Wynajem cateringu dla firmy w Katowicach

Pracowałam w dużej kancelarii prawniczej w dużym mieście na południu Polski. Zajmowałam się różnymi sprawami majątkowymi, a jako radca prawny miałam wiele zleceń. Pewnego dnia, wspólnie z szefostwem postanowiliśmy zorganizować przyjęcie w biurze z okazji wygrania dużej sprawy w sądzie.

Wybór cateringu dla firmy w Katowicach

Catering dla firm KatowiceOsiągnęliśmy sukces dzięki pracy zespołowej, a wygrana sprawa w sądzie sprawiła, że przez długi czas dopisywały nam humory. Wobec tego, postanowiliśmy na jeden dzień zamknąć biuro i zorganizować imprezę z poczęstunkiem. Jeśli chodzi o catering dla firm Katowice mają w tej kwestii wiele do zaoferowania. Wybraliśmy najlepszą opcję dla nas i zamówiliśmy potrawy na konkretny dzień i godzinę. W dniu imprezy pracownicy firmy cateringowej przyjechali wcześniej, aby nakryć na stołach i rozstawić swoje urządzenia w sali konferencyjnej, dzięki czemu jedzenie miało być cały czas ciepłe, a stoły ładnie nakryte. Na stołach ustawiono jednorazowe, papierowe obrusy wraz ze sztućcami oraz kieliszkami. Ponadto, ładne kompozycje kwiatowe w połączeniu z kolorowymi półmiskami przekąsek świetnie się prezentowały, a zapach z bemarów sprawił, że rozpoczęliśmy przyjęcie szybciej. Podczas tej spontanicznej imprezy mieliśmy okazję spróbować wspaniałych sałatek, zarówno tradycyjnej polskiej, jak i egzotycznych z krewetkami czy kalmarami. Ponadto, w bemarach podgrzewano kurczaka po polsku w aromatycznym sosie, wegetariańskie kotlety mielone oraz steki z kurczaka z mozzarellą. Do dań na ciepło podawano ryż, ziemniaki oraz pieczone bataty. Na stołach zagościły także faszerowane udka z kurczaka oraz pieczarki z pysznym nadzieniem warzywnym. Wszystkie dania bardzo nam smakowały. Były nie tylko pyszne i pożywne, ale również przepięknie podane.

Organizacja spontanicznej imprezy w naszym biurze była wspaniałym pomysłem. Zamówiliśmy jedzenie dostarczone prosto do siedziby kancelarii. Potrawy były niezwykle smaczne, nie brakowało dan wykwintnych, ale na stołach pojawiły się także tradycyjne dania kuchni polskiej, a wszystko prezentowało się bardzo estetycznie.