Wynajmujemy jacht dla całej rodziny

W tym roku postanowiliśmy z rodziną spędzić wakacje nieco inaczej, niż dotychczas. Znudziły nam się trochę hotele w popularnych kurortach. Zapragnęliśmy doświadczyć jakiejś przygody, najlepiej w pięknym miejscu. Znajomi podpowiedzieli nam, że bardzo dobrym pomysłem na spędzenie urlopu jest rejs jachtem, na przykład na Mazurach. My jednak znamy Mazury bardzo dobrze i zdecydowaliśmy się na nieco bardziej egzotyczne miejsce.

Niezapomniane wakacje na jachcie w Chorwacji

czarter jachtów ChorwacjaPływanie jachtem staje się coraz popularniejszą formą spędzania wolnego czasu. Dostępne są przeróżne rodzaje jachtów, które możemy wypożyczyć na określony czas. Praktycznie na każdym z nich znajdują się miejsca noclegowe dla odpowiedniej ilości osób. Im bardziej luksusowy jacht, tym bogatsze ma wyposażenie i wygodniej się na nim pływa. My również postanowiliśmy z rodziną skorzystać z możliwości pływania jachtem. Chcemy ten wakacyjny czas spędzić w jakimś ciepłym miejscu. Stanęło na Chorwacji ze względu na czystą wodę oraz piękną linię brzegową. Nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć Chorwacji, a podobno należy ona do jednych z najpiękniejszych państw europejskich. Jak chodzi o czarter jachtów Chorwacja posiada bardzo atrakcyjną ofertę. Ceny nie są wygórowane, a wybór jachtów jest ogromny. Do wyboru jest też mnóstwo ciekawych tras do przepłynięcia. Nie trzeba też spędzać całego czasu na łodzi. Można sobie zaplanować wycieczkę w taki sposób, żeby zwiedzić różne miasteczka portowe i powylegiwać się na plaży. Nasze dzieci są już większe, ale dla nich też musieliśmy opracować jakieś atrakcje. Jacht sam w sobie będzie jedną z nich. Mi najbardziej podoba się perspektywa opalania się na jachcie i możliwość korzystania z kąpieli w krystalicznie czystej, a przy tym przyjemnie ciepłej wodzie. Ogromnym plusem jest też to, że w Chorwacji zawsze mamy gwarantowaną pogodę.

Wakacje na jachcie mogą być wspaniałym pomysłem dla całej rodziny. W szczególności, jak znudziło się nam wylegiwanie w hotelach. My w tym roku wybieramy się z mężem i dziećmi do Chorwacji. Będziemy czarterować jacht, na którym spędzimy od kilku do kilkunastu dni. Jeszcze do końca nie wiemy jak nam się spodoba, ale z tego, co opowiadali nam znajomi, jest to jeden z ciekawszych i przyjemniejszych pomysłów na urlop.