Wyprawa na Kamczatkę

Bardzo lubię podróżować. Od dziecka mam naturę podróżnika. Jednak swoje wakacje lubię spędzać bardzo aktywnie. Nie lubię siedzieć w jednym miejscu lub opalać się nad hotelowym basenem. To zdecydowanie nie dla mnie. Najlepiej czuję się w górach, gdzie otacza mnie dzika przyroda.

Niezapomniany wyjazd na Kamczatkę

wyprawa KamczatkaCo roku wraz z mężem planujemy wyjazdy w inne regiony świata. Ekscytujemy się każdą wycieczką i bardzo dokładnie się przed nią przygotowujemy. Nie lubimy miejsc gdzie turyści tłoczą się obok siebie. Wolimy dzikie mało znane lub nieodkryte miejsca, gdzie docierają tylko ci którzy mają w sobie zawzięcie. Oczywiście bardzo lubimy również kontakt z naturą. Zarówno mnie jak i męża fascynują wszelkiego rodzaju piesze wycieczki i wyprawy. Nie ma nic lepszego niż wędrówka po gęstych lasach czy majestatycznych górach. Od kilku lat marzymy o tym aby w swoim urlopie wybrać się do Rosji. Rosja to kraj który wyróżnia się nie tylko krajobrazem ale i życzliwością ludzi w nim mieszających. Z jednej strony część zurbanizowana tego kraju może zachwycić swoją historią i architekturą, z drugiej zaś możemy odkryć nietknięte ludzką ręką dzikie krajobrazy. Bardzo popularne stały się wyjazdy na Kamczatkę. Kamczatka opisywana jest jako kraina pełna wulkanów oraz dzikiej przyrody w tym niedźwiedzi. Wspinaczki po wulkanicznych górach z pewnością utkwią na zawsze w pamięci każdego kto się tam znajdzie. Kamczatka pełna jest aktywnych oraz wygasłych wulkanów. Wyjazd do Rosji to jedna wielka wyprawa Kamczatka jest półwyspem określanym jako skraj świata, który mimo że należy do Rosji jest od niej w pewien sposób odizolowany. Jest to wyprawa dla ludzi aktywnych uwielbiających surowy krajobraz.

Nasza wyprawa na Kamczatkę była pełna niesamowitych chwili i niezapominanych wrażeń. Ciągły wysiłek fizyczny, zdobywanie kolejnych szczytów dawało nam wiele satysfakcji. Kiedy tylko mogłam napawałam się pięknymi widokami i dziką majestatyczną przyrodą, która otaczała mnie z każdej strony.