Zamówienie cateringu na imprezę firmową

Od jakiegoś czasu pracownicy nagabywali mnie, bym zorganizował dla nich jakąś imprezę firmową. Na ostatniej wszyscy się tak świetnie bawili, że chcieli to powtórzyć. Powiedziałem im, że się nad tym zastanowię, ale już wiedziałem, że coś na pewno zorganizuję dla nich.

Jedzenie z firmy cateringowej na imprezie firmowej 

catering szczecinTym razem jednak planowałem zorganizować imprezę w jednym z najlepszych klubów w Szczecinie. Wahałem się na początku, bo w klubie nie oferowano nic do jedzenia, ale właściciel podpowiedział mi, że mogę na imprezę zamówić catering Szczecin był miastem, gdzie działało wiele firm oferujących jedzenie na imprezy i nawet dostałem namiar na taką firmę, która była sprawdzona. Zamówiłem lokal na najbliższą sobotę i miał być on do dyspozycji tylko pracowników mojej firmy. Od razu pojechałem do firmy, która oferowała catering i postanowiłem ustalić warunki z właścicielem. Interesowały mnie głównie zimne przekąski, bo ludzie zapewne zamierzali się porządnie bawić i jedzenie miało być dodatkiem. Właściciel firmy cateringowej był osobą doświadczoną, bo na rynku działał od lat i zalecił mi, bym również zamówił ciepłe posiłki, które zostaną podane na początku. Później zimne przekąski miały wystarczyć. Podejście tego człowieka zdecydowanie mi przypasowało i postanowiłem zrobić dokładnie tak, jak mi zasugerował. Wybrałem mięsa różnego typu, ziemniaki i frytki. Jako zimne przekąski wybrałem sałatki i mięsa oraz sery. Wiedziałem, że ludziom wszystko będzie smakowało.

Na wieść o imprezie firmowej w klubie wszyscy pracownicy zareagowali bardzo entuzjastycznie. Oczywiście jak powiedziałem o cateringu, to zachwyt był jeszcze większy. Miałem przeczycie, że szykowała się na prawdę świetna impreza, bo moi pracownicy lubili się bawić.