Wynajęcie busa z kierowcą

 

Postanowiłem zorganizować imprezę firmową dla wszystkich swoich pracowników. W tym roku jeszcze nic takiego nie było a wszyscy ciężko pracowali i musiałem ich nagrodzić. Moi pracownicy uwielbiali takie imprezy i zawsze wszyscy chętnie się na nich pojawiali.

Wyjazd na imprezę wynajętym busem

wynajem busów bydgoszczPostawiłem na imprezę w plenerze gdzieś poza Bydgoszczą. Wieczorem miało być ognisko i piwo. W tej sytuacji nikt nie mógł jechać samochodem, dlatego wpadłem na pomysł, żeby wynająć busa. Wszyscy spokojnie zmieszczą się w takim busie i przynajmniej bezpiecznie dojadą i na imprezę i z niej wrócą. Pracownikom powiedziałem o swoim pomyśle i bardzo się ucieszyli. Wszystko załatwiłem i pozostało mi tylko znalezienie firmy, która oferowała wynajem busów Bydgoszcz akurat pod tym względem miała wiele do zaoferowania. Potrzebowałem wynająć busa wraz z kierowcą, bo nikt z firmy nie podjąłby się prowadzenia takiego pojazdu. Zresztą chciałem doświadczonego kierowcę, ponieważ to było dla mnie najważniejsze. Znalazłem firmę, która oferowała wynajem busów i dogadałem wszystko przez telefon. Wynająłem busa na dwanaście osób, bo tylu pracowników liczyła moja firma. Wyjazd był w sobotę o siódmej rano spod firmy. Kierowca był punktualny, co zdecydowanie mi pasowało. W busie każdy miał dla siebie wygodne miejsce a bagaże były schowane tak, że nikomu nie przeszkadzały. Podróż upłynęła w bardzo komfortowych warunkach a w busie nawet była klimatyzacja. Na dworze było gorące, więc była ona bardzo przydatna.

Impreza była bardzo udana i wszyscy świetnie się na niej bawili. Dla pracowników przygotowałem całą masę atrakcji i nikt się nie nudził. Wieczorem wszyscy wróciliśmy busem pod firmę, skąd rano była zbiórka. Każdy wrócił do swojego domu już na własną rękę.